תגובות

עפולה: אדם נעצר לאחר שהגיע עם גרזן בידו למנהל החינוך במטרה לפגוע באחת העובדות

היום בשעות הצהריים הגיע אדם למנהל החינוך עם גרזן בידו במטרה לפגוע באחת מעובדות המינהל בעפולה. האירוע הסתיים בשלום והאדם נעצר על ידי השיטור העירוני של משטרת ישראל שפעלה במהירות.

מחקירת המקרה עולה כי החשוד שוחח עם עובדת מאגף החינוך בעניין הסדרת תשלום כספי. לאחר שלא קיבל תשובה מספקת לטעמו הודיע החשוד לעובדת כי הוא מתכוון להגיע למקום חמוש בגרזן.


ראש עיריית עפולה, אבי אלקבץ, כתב אחרי האירוע: "הגרזן הזה היה מיועד היום לרצוח עובדת עירייה. כן, כן, אתם רואים טוב- מדובר בגרזן.היום בשעות הצהריים הגיע אדם למנהל החינוך עם גרזן בידו במטרה לפגוע באחת מעובדות המינהל. מדובר בהמשך להסתה מופרעת, חסרת תקדים ומסוכנת המתבצעת ברשתות החברתיות על ידי אנשים בודדים כנגד עובדי עירייה מסורים אשר מבצעים עבודתם נאמנה כמשרתי ציבור. ההסתה מגיעה לעובדי עירייה בכירים, פקידים באגפים השונים ואפילו פקחים. שני תושבי עפולה כבר נעצרו בשנה האחרונה בגין הסתה ואיומים, אבנים נזרקו על בניין העירייה, הוצת אחד מרכבי העירייה, תושב חדר לחצר בית של אחד העובדים, תמונות ילדי עובדים מפורסמים תוך איומים לפגוע בהם ואם לא נעצור את ההסתה שלצערי מוזנת מגורמים פוליטיים, זה עלול להסתיים באסון. מדובר בקבוצה מצומצמת מאד של מסיתים, כולם יודעים מי הם ופניתי היום למשטרת ישראל על מנת לעצור את הטירוף המסוכן הזה.ביקורת היא דבר חשוב ואני מכבד אותה, אבל יש הבדל גדול בין ביקורת להסתה וכאן אני חרד לשלומם של עובדי עירייה מסורים ובני משפחתם. למזלנו, האירוע היום הסתיים בשלום והאדם נעצר על ידי השיטור העירוני משטרת ישראל שפעלה במהירות, אבל הכתובת על הקיר והיא עלולה להיות מגואלת בדם."
מדוברת המשטרה נמסר: "שוטרי משטרת ישראל עצרו חשוד, בן 45 תושב עפולה, שמחזיק בידו גרזן בסמוך לבניין עריית עפולה לאחר שיחה בינו לבין עובדת המקום בעניינים כספיים.

מחקירת המקרה עולה כי החשוד שוחח עם עובדת מאגף החינוך בעניין הסדרת תשלום כספי. לאחר שלא קיבל תשובה מספקת לטעמו הודיע החשוד לעובדת כי הוא מתכוון להגיע למקום חמוש בגרזן.

שוטרי משטרת ישראל הוזנקו למקום הארוע ואיתרו את החשוד בסמוך לבניין העירייה כשבידו הגרזן. השוטרים עצרו את החשוד שהובא לתחנת המשטרה לחקירה והיום הוא יובא לדיון בבקשת המשטרה להעריך את מעצרו."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: