תגובות

הולך רגל בן 79 נפגע מקורקינט בבני ברק – מצבו קשה

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני לגבר בן 79 שנמצא מוטל במצב קשה ברחוב הרצוג בבני ברק והוא פונה להמשך טיפול בבית החולים שיבא בתל השומר.

בשעה 09:42 התקבל דיווח על הולך רגל שככה"נ נפגע מקורקינט ברחוב הרב הרצוג בבני ברק. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח בילינסון גבר כבן 79 במצב קשה עם חבלת ראש, מחוסר הכרה.


חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א ישראל כהן סיפר: "הגענו למקום וראינו גבר שוכב על המדרכה כשהוא מחוסר הכרה ועם חבלת ראש לאחר שככה"נ נפגע מרוכב קורקינט. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה ויציב."

זאב טפר חובש בכיר של איחוד הצלה מסר: "לדברי עוברי אורח הוא נפגע מקורקינט ובעקבות כך נחבל בראשו ובפלג גופו העליון. הענקתי לו סיוע ראשוני ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים במצב קשה".

צילום: דוברות ארגון הצלה.

חובשי הצלה אפרים ויינברגר וחיים ברגמן סיפרו: "כשהגענו למקום, מצאנו גבר כבן 79,מעורפל הכרה וסובל מחבלת ראש קשה שנגרמה לאחר שנפגע מקורקינט. יחד עם פראמדיקים של מד"א הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני במקום הכולל קיבוע וחבישות, ופינינו אותו במצב קשה באמבולנס הצלה לחבירה עם ניידת טיפול נמרץ שהמשיכה את הפינוי לחדר הטראומה בבית החולים שיבא בתל השומר."


צילום: דוברות איחוד הצלה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: