תגובות

הקטל בכבישים: רוכב אופנוע כבן 30 נהרג בכניסה לבני ברק

רוכב אופנוע נהרג בתאונה עצמית בכביש 4 בסמוך לצומת הכניסה לבני ברק.

בשעה 17:19 התקבל דיווח על רוכב אופנוע שהחליק בכביש 4 לדרום סמוך לצומת הכניסה לבני ברק. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה דיווחו על גבר כבן 30 ללא סימני חיים וקבעו את מותו.


פראמדיק מד"א תומר גוסמן וחובש רפואת חירום במד"א שלמה לוי סיפרו: "הרוכב שכב על הכביש במרחק של כ-15 מטר מהאופנוע כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

אברומי שטרן חובש של איחוד הצלה מסר: "לדברי עוברי אורח רוכב האופנוע החליק ובעקבות כך סבל מפגיעה רב מערכתית. למרבה הצער נקבע מותו של רוכב האופנוע בזירה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".


צילום: בני דרעי – חדשות כל העולם.

חובשי הצלה יהודה לונדנר ויואל שכטר סיפרו: "הגענו לזירת תאונת דרכים קשה בה רוכב אופנוע כבן 30 החליק ונפצע אנושות. למרבה הצער, עקב אופי הפציעות הקשות, נאלצו הפראמדיקים לקבוע את מותו במקום".

מתנדבי זק"א תל אביב מטפלים בזירה הקשה.

יעקב וידר, יו"ר סיעת הליכוד במועצת העיר בני ברק ויו"ר ועדת הביקורת העירונית הגיב לפטירתו של רוכב האופנוע: "לצערי הרב, חלק גדול מהתשתיות והכבישים בבני ברק מוזנח בצורה פושעת ומסכן את חיי התושבים והמבקרים. מדינת ישראל חייבת לבצע בקרה קפדנית על השימוש של עסקני עיריית בני ברק בכספים שמיועדים לתחזוקת התשתיות בעיר".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: