תגובות

הותר לפרסום: בני המשפחה שנהרגו בתאונה הקטלנית – מורן בן אלי וילדיה: דקל, ליאם ואנאל

אסון נוראי: משפחה שלמה – משפחת בן אלי, בת העיר מעלות תרשיחא נלקחה מאיתנו בחטף כתוצאה מתאונת דרכים, אכזרית, קטלנית והרת האסון:
אם המשפחה מורן בן אלי ז״ל בת 35.
הבן דקל בן אלי ז״ל בן 15.
הבן ליאם בן אלי ז״ל בן11.
הבת אנאל בן אלי ז״ל בן 5.

אב המשפחה מטופל במצב קשה.


תושבי העיר מעלות תרשיחא, ראש העיר, סגניו, חברי מועצת העיר, מנכ״ל העירייה ועובדי העירייה, המומים ומזועזעים עד עמקי נשמתם מהטרגדיה הבלתי נתפסת ומהאסון הקשה והנורא שפקד את העיר.

מסע הלוויות יחל מחר בשעה 15:00 בבית העלמין הישן במעלות.

בהודעה שפרסמה עיריית מעלות נכתב: "אנו משתתפים בצערה העמוק של משפחת בן אלי ממעלות תרשיחא, ומאחלים החלמה מהירה ורפואה שלמה לפצועים, ובהם אב המשפחה ראובן בן אלי שמאושפז בבית החולים רמב״ם.
ראש העיר ארקדי פומרנץ הנחה את מנכ״ל העירייה להיערך באופן מיידי למתן מעטפת עירונית כוללת של העירייה ועובדיה, בכלל ההיבטים ולהעמיד לרשות המשפחה את כלל האמצעים הדרושים.

צוותים של אגפי הרווחה והחינוך של העירייה – עו״סים ופסיכולוגיים של השרות הפסיכולוגי החינוכי כבר פועלים בשטח ונמצאים בקשר רציף מול בני המשפחה ונציגיה.

קהילת העיר מעלות תרשיחא כולה, מרכינה את ראשה ומשתתפת באבלה הכבד מנשוא של המשפחה היקרה ומחבקת אותה בשעתה הקשה מכל."


בתאונה נהרג גם נהג האוטובוס, אשר בסון בן 76 מקריית ים.

בהודעה כואבת ומצערת, כתב דוד אבן צור ראש עיריית קריית ים: "משתתף ביגונם העמוק והקשה של משפחת בסון היקרה, אשר איבדה היום את אב המשפחה אשר ז"ל בתאונה האיומה בכביש 89. אובדן קשה ביותר של איש משפחה, אב וסב חרוץ ואוהב, אשר הותיר אחריו ארבעה ילדים, נכדים, נינים ואלמנה, חנה תבדל"א. משפחה יקרה, תנוחמו משמיים. אגף הרווחה נמצא בבית המשפחה לתמיכה וסיוע. התפללו עמי להחלמה מהירה ומלאה לפצועי התאונה ונשלח תנחומים מקרב לב למשפחות ההרוגים. יהי זכרם ברוך."

בתוך כך: הזמר ישי ריבו, עצר את ההופעה שבבינייני האומה בירושלים ואמר עם הקהל פרק תהלים לרפואתם של חניכי בני עקיבא שנפצעו בתאונה הקשה:צילום: איתמר כרמון-חדשות כל העולם.

צילום: איתמר כרמון – חדשות כל העולם.


תגובות לכתבה:

  1. יוני

    וווואי מחרידדדדד משתתף בצער המשפחות שלא תדעו עוד צער תנחמו מן השמים תהיו חזקים 💪❤️😢

כתיבת תגובה: