תגובות

המשטרה עצרה אמש בת"א תושב ואדי ערה בחשד שתקף וסחט אלפי שקלים מעובד תחנת דלק

המשטרה עצרה אמש בת"א תושב ואדי ערה, בחשד שתקף וסחט כסף מעובד תחנת דלק ואף גילח את בלורית שיערו של הקורבן על מנת להשפילו, כל זאת על רקע סכסוך במקום עבודתו.

המשטרה פתחה במהלך החג בחקירה, עם קבלת דיווח מתושב ר"ג כבן 20 כי הותקף ונסחט באלפי ₪ ע"י תושב ואדי ערה, על רקע סכסוך במקום עבודתו עם מנהלת חנות הנוחות בתחנת הדלק בה הוא עובד ועם אחראית המשמרת, שהינה זוגתו של התוקף.

ראשיתו של האירוע שלשום, כאשר תושב ר"ג כבן 20 העובד בתחנת דלק סמוך לפארק הירקון, ביקש לעזוב במהלך משמרת, ובתגובה לכך מנהלת המקום עפ"י החשד איימה עליו כי אם יעזוב תפגע בו ואכן בהמשך היום מימשה את האיום, כשאחראית המשמרת של החנות הזמינה אותו "להיפגש" בפארק יהושוע והביאה עמה את בן זוגה – שתחילה סחט את הקורבן באלפי ₪, כפיצוי על עזיבת המשמרת ובהמשך תקף אותו בכל חלקי גופו ואף גילח את בלורית שיערו על מנת להשפילו .

בתוך כך, שוטרי תחנת בני ברק עצרו לחקירה את מנהלת המקום ואת אחראית המשמרת – תושבות גוש דן בשנות ה – 50 וה-30 לחייהן, ובהמשך את החשוד בתקיפה – תושב הכפר ג'ת כבן 20 ואלה הובאו אמש לדיון בבימ"ש השלום ת"א , בבקשה להאריך את מעצרם בהתאם לחומרת העבירות, ממצאי החקירה וצורכיה.

בתום הדיון בבימ"ש, שחרר בית המשפט השלום את 3 החשודים למעצר בית בתנאים מגבילים ולאחר שהמשטרה הגישה ערר לבימ"ש המחוזי, קבע היום השופט לבטל את החלטת בימ"ש השלום ולהשאיר את החשוד המרכזי במעצר עד יום חמישי, בהתאם לצורכי החקירה.

החקירה נמשכת ובסיומה יועברו כלל ממצאיה לעיון והחלטת הפרקליטות להמשך מיצוי הדין עמם.

(צילום: ארכיון חדשות כל העולם).אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: