תגובות

אשדוד: שני גברים נפצעו קל לאחר שערבי ניסה לגנוב את רכבם – החשוד נעצר אחרי סריקות

כוחות חירום והצלה הוזעקו לפני זמן קצר לרחוב בני ברית סמוך לצומת נמל אשדוד, בעקבות דיווח על תאונה, במהלכה נפצעו קל 2 אנשים שיהיו ברכב.

מתחקור ראשוני של המשטרה עולה החשד, כי השניים שהו ברכב בזמן שאדם שלישי ניסה לגנוב אותו ואז הבחין בהם, ועפ"י החשד בעקבות עימות עמם ביצע תאונה ממנה נמלט.


השוטרים שהגיעו למקום, פתחו מיד בסריקות נרחבות, שבמהלכן הצליחו לאתר את חשוד העונה לתיאור, ערבי תושב השטחים, והוא נעצר לחקירה.

לחדשות כל העולם נמסר מיושבת הרכב שהתעמתה עם הערבי שניסה לגנוב את רכבה: "‏בכניסה הצפונית איפה שיש אולם יש שם תחנת אוטובוס היו ארבע חברה ברכב. יצאו שתיים מהרכב בעל הרכב ועוד אחת. אחרי שהם יצאו ערבי נכנס לו לרכב ונתן גז. כנראה הוא לא ראה שיש אנשים מאחורה וחשבנו שהוא כנראה ניסה לגנוב את הרכב. חשבנו שזה פיגוע. ואז אנחנו מאחורה נלחמו איתו. לפנינו היה עוד רכב ג׳יפ חוץ מהרכב שלנו (שהתהפך). ואז הג'יפ ראה אותנו מזגזגים ולאחר מכן הוא עצר. הוא ראה את הרכב נכנס בעץ ומתהפך. אחרי זה נהג הג'יפ פתח את הרכב שלנו ישר ירדנו והערבי קפץ מהרכב וברח. לא ראינו שזה ערבי. אף אחד לא רדף אחריו.. חשבנו שהוא בטח חבר של הנהג מסטול".

(צילום: חדשות כל העולם).


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: