תגובות

כביש 471: רוכב אופנוע נפצע קשה מפגיעת רכב הסעות סמוך למחלף גת רימון

צוותי רפואה העניקו סיוע רפואי לרוכב אופנוע שנפגע בזירת תאונת דרכים עם מעורבות מיניבוס, בכביש 471 בסמוך מחלף זרובבל.

בשעה 19:22 התקבל דיווח על רוכב אופנוע שנפגע ממיניבוס בכביש 471 ממחלף אונו למחלף גת רימון. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח בילינסון גבר כבן 40 במצב קשה עם חבלת ראש.


חובש במד"א הצלה פתח תקווה אוהד עושרי שנתקל בתאונה סיפר: תוך כדי נסיעה נתקלתי בתאונה ועצרתי מייד לטפל ברוכב האופנוע כשאלי הצטרפו תוך דקות בודדות חובשים נוספים מיחידת האופנועים שלנו . לאחר הטיפול הראשוני העלנו את הפצוע לניידת טיפול נמרץ של מד"א והוא פונה במצב קשה ויציב.

חובש ביחידת האופנועים של הצלה יהודה מור סיפר: "כשהגעתי לזירת תאונת הדרכים מצאתי נהג רכב גבר כבן 40 הסובל מחבלת ראש קשה שנגרמה לאחר שהתהפך עם רכבו. יחד עם פראמדיקים של מד"א הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני, והוא פונה במצב קשה להמשך טיפול בחדר הטראומה בבית החולים בלינסון בפתח תקווה."

נריה חג'בי חובש איחוד הצלה שטיפל בנפגע סיפר: "עוברי אורח סיפרו לנו שרוכב האופנוע נפגע מהמיניבוס. רוכב האופנוע שכב על הכביש הוא סבל מחבלת ראש ופנים קשה. יחד עם פאראמדיק מתנדב באיחוד הצלה הענקנו לו סיוע רפואי ראשוני מציל חיים ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים בלינסון להמשך טיפול".

(צילום: דוברות איחוד הצלה).


(צילום: דוברות הצלה פתח תקווה).


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: