תגובות

הטרור האזרחי בנגב ממשיך: לאחר יריות הבוקר בעומר לפני זמן קצר הוצתו רכבים בלב שכונה בבאר שבע

הטרור האזרחי בנגב ממשיך ולאחר היריות הבוקר על הישוב עומר, לפני זמן קצר רכבים שנגנבו הוצתו בלב שכונת נחל בקע בבאר שבע.

ניר גל יו״ר וועד שכונת כלניות באר שבע וחבר הפורום להצלת הנגב מסר כי: רמת הביטחון בנגב הולכת ומתדרדרת לשפל חדש. במידה ולא יקודמו מהלכים מיידים של איסוף נשק לא חוקי והגברת הענישה בבתי המשפט, אנו נראה אזרחים אשר יקחו את החוק לידיים עד כדי איבוד שליטה".


אורטל פרלמן שמואלי, חברת מועצת העיר באר שבע לשעבר ואחת מראשי הפורום לקידום הנגב מסרה כי: "אני קוראת לשיתוף פעולה מיידי בין שר הבט"פ לשר הבטחון. יש לשלב באופן מיידי כוחות משטרה וצבא כדי למגר את הרעה החולה הזו בה הנגב הפך לשק החבטות של המדינה. כל עוד אנשים שלא הוכשרו לכך מחזיקים בכלי נשק לא חוקיים, חיי האזרחים הנורמטיביים ושומרי החוק בסכנה".

ג'ולי קייט, חברת מועצת מיתר-כרמית ואחת מראשי הפורום לקידום הנגב מסרה כי: "היעדר תגובה נחרצת מצד כוחות הבטחון מאפשרת הסלמה מסוכנת ברמת הפשיעה, אשר גובה חיי אזרחים. על המדינה לנקוט בצעדי חירום כדי להגן על אזרחיה עוד בטרם הרצח הבא".

הפורום לקידום בנגב, ארגון הגג של התארגנויות החברה האזרחית בנגב, מסר בעקבות גניבת ושריפת רכבים בנחל בקע בלב באר שבע כי:
"בסוף השבוע האחרון נחצו קווים אדומים בנגב. שני הרוגים והמדינה שותקת. הבוקר החל ביריות על היישוב עומר וכעת נגנבו והוצתו רכבים בלב באר שבע בירת הנגב. אנו תוהים מה עוד צריך לקרות כדי שהממשלה תבין שעליה להתעורר ולתת ביטחון לאזרחיה. המדינה מאבדת את הנגב ובקרוב גם את כל תושבי הנגב. תתעוררו".קרדיט: הפורום לקידום הנגב.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: