תגובות

ירושלים: בימים האחרנים נעצרו שלושה חשודים שהחזיקו וסחרו בסמים

משטרת ישראל עצרה בימים האחרונים שלושה חשודים שהגיעו לעיר ירושלים לבצע עסקות סחר בסמים. ברשותם נתפסו מאות גרם של חומר החשוד כסם וסכומי כסף רבים. במקרה נוסף, אותר מחסן באחת משכונות העיר ובו נתפסה כמות גדולה של חומר החשוד כסם סמים.

במהלך הימים האחרונים, נעצרו על ידי שוטרי ובלשי המשטרה בירושלים במקרים שונים שלושה חשודים בני 32 ו-37, שניים מהם הגיעו עם רכבם לעיר כשברשותם חומר חשוד כסם מסוג קנביס וחשיש במשקל של מאות גרמים וסכומי כסף בסך אלפי ש"ח. שניים מהחשודים שנעצרו, הובאו במסגרת חקירתם בפני בית המשפט שהאריך את מעצרם במספר ימים נוספים.

במקרה הראשון, בתאריך 22.9 הבחינו שוטרי הסיור ברכב שעורר חשדם בו ישב חשוד תושב מעלה אדומים. כשביקשו השוטרים לבדוק את מעשיו וניגשו לרכב, הבחינו בריח חריף שנידף מתוך הרכב. בחיפוש שנערך אותרו עשרות שקיות חלוקה המכילות חומר החשוד כסם מסוג קנביס במשקל כולל של כ-400 גרם ברוטו, שקיות חלוקה ריקות ושקיות המכילות חומר החשוד כסם מסוג חשיש. בנוסף, ברשותו של החשוד נתפס סכום כסף בסך אלפי ש"ח. החשוד שנעצר הועבר כאמור לחקירה ומעצרו הוארך בבית המשפט.


במקרה נוסף, בפעילות בלשי תחנת מוריה בתאריך 23.9 נעצר רכב לבדיקה וברשותו של הנהג תושב אריאל, נתפס תיק גדול ובו שקיות המכילות חומר החשוד כסם מסוג קנביס במשקל כולל של למעלה מ-900 גרם ושקיות של חומר חשוד כסם מסוג חשיש במשקל עשרות גרמים. בנוסף, נתפס ברשותו של החשוד סכום כסף רב ומספר מכשירי טלפון נייד. גם חשוד זה שנעצר, הועבר לחקירה והובא בפני בית המשפט שנעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו.

במקרה אחר בסוף השבוע, במהלך פעילות בלשי המשטרה, בוצע חיפוש במחסן בשכונת גבעת שאול בירושלים במהלכו אותרו במקום שקיות רבות המכילות חומר חשוד כסם מסוג קנביס וחשיש במשקל כולל של למעלה מקילוגרם.


קרדיט צילום: דוברות המשטרה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: