תגובות

הותר לפרסום: קצין צה"ל ולוחם מיחידה מיוחדת נפצעו קשה הלילה במבצע באזור ג'נין

דובר צה"ל התיר לפרסם: קצין ולוחם צה"ל נפצעו הלילה (א׳) באורח קשה במהלך התקלות עם מחבל כחלק ממבצע בכפר בורקין ופשיטות באזור השומרון למעצר מחבלים השייכים לתשתית צבאית של החמאס שתכננה לבצע פעילות טרור.

הפצועים פונו מוסק לקבלת טיפול רפואי בבית חולים. נסיבות האירוע יתוחקרו כחלק מתחקור המבצע.


ד"ר האני באחוס, מנהל יחידת הטראומה ברמב"ם, אמר על מצבם: "שני הפצועים במצב קשה ולא יציב עם פציעות חודרות, בוצעו מספר ניתוחים לייצב את מצבם. צפויים ניתוחים נוספים. לא נשקפת סכנה לחייהם, על אף שמדובר בפציעות מורכבות וקשות".

דברי ראש מערך הטראומה ברמב"ם, ד"ר האני באחוס, על הגעת הפצועים.

כזכור, במבצע מעצרים הלילה באיו"ש – לפחות 5 מחבלים נהרגו בחילופי ירי בג'נין ובכפר סמוך לירושלים.

שר הביטחון, בני גנץ: "‏צה"ל פעל הלילה ביחד עם השב"כ וכוחות מיוחדים של מג"ב, מול חוליית טרור של ארגון חמאס ומנע הוצאה לפועל של פיגועים. אני מבקש לאחל רפואה שלמה לשני הפצועים מהמבצע ולחזק את משפחותיהם. נמשיך לפעול מול הטרור בכל מקום שינסה להרים את ראשו, ובכל זירה, בכדי להבטיח את ביטחונם של אזרחי ישראל."

ח"כ מיכל וולדיגר (הציונות הדתית): "כשבנט נכנע לחמאס -יש פצועים בשטח! כשבנט שולח את גנץ להתרפס בפני אבו מאזן – יש פצועים בשטח! כשבנט ממריא לאו"ם, "בלי בריסטולים", אבל עם רוח רופסת – יש פצועים בשטח! בנט, תתעורר. טול אחריות ותתפטר. מתפללת שולחת את איחוליי להחלמתם המהירה של הפצועים".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: