תגובות

חברת בן & ג'ריס העולמית צונחת: טקסס מצטרפת לרשימת המדינות אשר יטילו סנקציות על החברה

מדינת טקסס הודיעה בשעות האחרונות כי הכניסה את יוניליוור לרשימת החברות המחרימות את מדינת ישראל, ובכוונתה להפעיל סנקציות נגד חברת יוניליוור ובן & ג'ריס העולמית, בין היתר באמצעות הפסקת השקעות.

בשבועות האחרונים כבר הקדימו את טקסס מדינות נוספות כשהאחרונות שבהן היו ניו ג'רזי אריזונה ופלורידה בשבוע האחרון.


הרשימה המתארכת של מדינות אשר עומדות לצד מדינת ישראל ומודיעות כי לא יאפשרו להחרים אותה ואת אזרחיה, מתורגמת באופן ישיר גם בשוק ההון, שכן מיום הכרזת החרם ע"י בן & ג'ריז העולמית, מניית חברת האם יוניליוור – נמצאת במגמת צניחה ברורה.

אבי זינגר, מנכ"ל ובעלי בן & ג'ריס ישראל: "רשימת המדינות הפועלות בצורה ברורה ונחושה כנגד החרמת ישראל ואזרחיה הולכת ומתרחבת. אנו בבן & ג'ריס ישראל נמשיך למכור בכל שטחי המדינה ולהעסיק מאות עובדים תושבי הדרום. תמיכה בחברה הישראלית היא זו שתוכיח לחברה העולמית כי אנו בישראל לא נכנעים לפעולות חרם שאינן חוקיות. גלידה אינה חלק מהפוליטיקה וכפי שמדינות רבות מבינות את העוול שנעשה כלפי ישראל, מדינות נוספות עתידות כבר בימים הקרובים להצטרף לדרישה מבן & ג'ריס העולמית לחזור בה מהחלטתה.

נציגי ממשלת ישראל כבר הודיעו כי ינקטו יד קשה בפעולת חרם זו ואנו בחברה בישראל מרגישים מחוזקים כאשר יחד איתם גם מדינות רבות בעולם מכירות בכך שהתנהלות בן & ג׳ריס העולמית אינה חוקית ומפעילות סנקציות כנגדה."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: