תגובות

תאונה חריגה בחולון: בת 77 ומטפלת סיעודית נהרגו בהתנגשות רכב בקיר – נוסע נוסף נפצע בינוני

קשישה בת 77 נהרגה כתוצאה מתאונה בחניון תת קרקעי ברחוב נעמי שמר בחולון. גבר ואישה ששהו אף הם ברכב נפצעו אנוש ובינוני. בבית חולים נקבע מותה של הפצועה אנוש.

בשעה 16:03 התקבל דיווח על רכב שהתנגש בקיר ברחוב נעמי שמר בחולון. על פי גורמי רפואה בתאונה נפגעו 3 מיושבי הרכב, חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותה של תושבת חולון בת 77. אישה כבת 45 שנפגעה באורח אנוש מפונת לבי"ח שמיר-אסף הרופא תוך כדי פעולות החייאה וגבר כבן 80 שנפגע באורח בינוני עם חבלות בחזה ובגפיים מפונה לבי"ח וולפסון. כוחות משטרה ובהם בוחן נמצאים במקום.


מדובר במטפלת מהפליפינים שהיתה מטפחת בקשישה וישבה ברכב עם בעלה של הקשישה שפונה במצב בינוני. אחרי נסיונות החייאה בבית חולים נקבע מותה של המטפלת.

צילום מהזירה, קרדיט: דוברות המשטרה.

החובשים של מד"א דניאל גיאת ונתן רוס שהגיעו למקום רכובים על אופנועי מד"א סיפרו: "הגענו לכניסה לחניון וראינו את הרכב שהתנגש בקיר עם פגיעות קשות בחלקו בקדמי. נהגת הרכבת הייתה מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה, חילצנו אותה מהרכב וביצענו פעולות החייאה מתקדמות אבל הפציעה הייתה קריטית ובסופן נאלצנו לקבוע את מותה. גבר כבן 80 חולץ מהמושב שליד הנהג ואישה כבת 40 חולצה מהמושב האחורי. הענקנו להם טיפוך רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותם להמשך טיפול בבית החולים כשמצבם בינוני וקשה. במהלך הפינוי לבית החולים מצבה של הפצועה הדרדר וביצענו בה פעולות החייאה".


צילום: דוברות מד"א.

גיל רבי חובש איחוד הצלה מסר: "כשהגענו למקום נתקלנו ברכב שהתנגש בקיר בתוך חניון תת קרקעי. אשה כבת 80 ששהתה ברכב נהרגה. וכמו כן הענקנו סיוע רפואי בזירה לגבר ואישה ששהו אף הם ברכב ונפצעו בינוני וקשה".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: