תגובות

הפגנת הנכים: תנועת הרכבות בין חיפה לבנימינה הופסקה למשך כשעה בשל מחאה | תיעוד

קבוצת "הנכים הופכים לפנתרים" חסמו למשך כשעה את פסיי הרכבת במפגש עתלית ונעלו את כיסאות הגלגלים שברשותם האחד לשני.

מלביא נאור דובר קבוצות מאבק הנכים נמסר כי "כל עוד תימשך הסחבת של העברת כספיי ציבור הנכים לחשבונותיהם מחאת הנכים תימשך ואף תתעצם."


"מבחינתנו, משרד האוצר וממשלת ישראל שברו את הכלים, הוסיף נאור: "אנחנו לא יכולים להכיל את הזמן הרב שאנו ממתינים לכספים ולכן מאבק הנכים עולה עוד שלב, אנחנו אומרים ומקיימים, נהפוך לכם את המדינה כך אמר אייל כהן מוביל מאבק הנכים ומוביל את קבוצת "הנכים הופכים לפנתרים" וכי מסילות הברזל יהפכו לחניות של רכבי נכים וזה הולך לקרות כבר בקרוב, היום אזקנו את כיסאות הגלגלים בשרשאות ומבטיחים שנחזור לתחילת המאבק של שנת 2018, הלכנו איתכם יד ביד וחשבנו שכבר סיימנו, והנה אתם מושכים אותנו עוד ועוד, אנחנו יחידה לוחמת, אותנו לא מעניין פוליטיקה, אותנו מעניין צדק ויושר, ולכן אנחנו עוד נהיה בשטח כל עוד הנכים במדינת ישראל לא מקבלים ממשרד האוצר וממשלת ישראל את המגיע להם כחוק. זוהי מחאתנו והיא תימשך," סיים נאור.


צילום: דוברות "הנכים הופכים לפנתרים".

מרכבת ישראל נמסר: "בשל הפגנת ארגוני הנכים המתקיימת במפגש כביש מסילה הסמוך לעתלית, הופסקה תנועת הרכבות בקטע המסילה שבין תחנות חוף הכרמל ובנימינה, וחלים שינויים ועיכובים בתנועת הרכבות. לפי שעה ובאופן זמני, רכבות מצפון יסתיימו בחיפה חוף הכרמל, ורכבות מדרום יסתיימו בתחנת בנימינה. כמו כן ייתכנו עיכובים בכלל רשת הרכבות בעקבות האירוע. לנוסעים מומלץ להיעזר בשירותי תחבורה ציבורית חלופית. צוותי רכבת ישראל ומשטרה נמצאים במקום."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: