תגובות

הקטל בכבישים: ‏רוכב אופנוע נהרג בתאונה עצמית בכביש 1 סמוך למחלף שורש

בוחני תאונות הדרכים של משטרת ישראל החלו בחקירת נסיבות תאונת דרכים עצמית של רוכב אופנוע בכביש 1 לכיוון מזרח סמוך למחלף שורש. צוותי רפואה שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו של הרוכב.

מדוברות מד"א נמסר: "בשעה 04:39 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים, על רוכב אופנוע שהחליק, בכביש 1 סמוך למחלף נווה אילן. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על צעיר בשנות העשרים ללא סימני חיים וקובעים את מותו."


חובש מד"א אליהו ארנטרוי סיפר: "מדובר בתאונה מזעזעת, ראינו אופנוע מפרוק ובמרחק ממנו שכב צעיר כבן 20 מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו בשטח.

מאיר פרידמן חובש איחוד הצלה מסר: "כשהגענו למקום נתקלנו בצעיר שוכב ללא הכרה במרחק של כ-20 מטרים מהאופנוע. לדברי עוברי אורח הוא החליק כשרכב על האופנוע ובעקבות כך סבל מפגיעה רב מערכתית. למרבה הצער נקבע מותו בזירה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

מאיר אקער קמב״ץ ירושלים שטיפל בזירה: ״מדובר ברוכב אופנוע כבן 20 שככה״נ איבד שליטה והתנגש במעקה הבטיחות, כשהגענו למקום ראינו את הרוכב שוכב בשול הכביש מעבר למעקה הבטיחות כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, פראמדיק מד״א אישר את מותו במקום. מתנדבי זק״א צוות ירושלים טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה.״

(צילום: חדשות כל העולם)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: