תגובות

נהג אוטובוס נדקר ונפצע בינוני בקטטה בירושלים

נהג אוטובוס ציבורי בן 42 נפצע בינוני במהלך קטטה בין נהגים ברחוב בית הדפוס בירושלים ופונה לבית חולים במצב בינוני.

בשעה 08:30 התקבל דיווח על פצוע במסוף האוטובוסים ברחוב בית הדפוס בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שערי צדק נהג אוטובוס בן 42 במצב בינוני ויציב עם פציעות חודרות. אדם נוסף נפצע קל. המשטרה פתחה בחקירת האירוע.


שמוליק ברנשטיין חובש איחוד הצלה מסר: "כשהגענו לזירה הוא נמצא מוטל חבול ופצוע בסמוך לאוטובוס. לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו לו בזירה הוא פונה להמשך טיפול רפואי בחדר הטראומה של בית החולים שערי צדק".

קרדיט צילום: ארגון נהגי האוטובוסים, הסתדרות לאומית.

ממשטרת ישראל נמסר: "כוחות משטרה הוזעקו למסוף אוטובוסים ברחוב בית הדפוס בגבעת שאול בירושלים, בעקבות קטטה בין שלושה יושבי רכב לבין נהג אוטובוס וכתוצאה מכך נגרמו חבלות לשניים מהמעורבים שהתפנו לטיפול רפואי. מבדיקה ראשונית עולה כי הרקע לאירוע ככל הנראה שימוש בדרך בעקבות תאונת נזק בלבד בין הצדדים. חקירת המשטרה נמשכת."

מקרה זה מצטרף לעלייה התלולה בתקיפות הנהגים בזמן האחרון. על פי נתוני ארגון הנהגים מבית ההסתדרות הלאומית אשר עוקב אחר הנושא דרך דו"ח שנתי מקיף, בשנת 2020 חוו הנהגים 3,644 מקרי אלימות פיזית. בפועל, המספר גבוה בהרבה שכן רק 47% מהמקרים דווחו.

בנוסף לכך, 40% מהנהגים דיווחו שחוו אלימות פיזית בעבודתם במהלך שנת 2020 (19% מהם דיווחו על 3 ויותר מקרים).


ארגון נהגי האוטובוסים בישראל מבית ההסתדרות הלאומית מסר בתגובה לאלימות כנגד נהג האוטובוס בירושלים כי: "רק הכרה בנהגי האוטובוסים כעובדי ציבור תוכל לשמור על חייהם ועל חיי הנוסעים ותגרום לכך שתוקפי נהגים ישבו מאחורי סורג ובריח. על רשויות החוק לפעול בהתאם. חייבים לעצור לאלתר את כדור השלג הזה בו תוקפים נהגים השכם וערב. יש לעצור את טרור האוטובוסים נגד הנהגים. היום בו נהג ירצח על הכביש קרוב מתמיד".


תגובות לכתבה:

 1. אזרח

  מחבל שדקר בנאדם בראש ואז נדקר פתאום נהיה הקורבן? לאיפה המדינה שלנו הגיעה המשטרה לא עוצרת את הנהג אוטובוס המחבל שיצא עם סכין ודקר שתי נוסעי רכב ולא רק שהמחבל לא בכלא הוא גם נהפך למסכן בכל הסיפור

 2. אריק

  הערב-רב מאירופה המחופש ליהודי שהשתלט על ארצנו,וזהותנו,אינו מתבייש או מפחד לשקר על מיליוני יהודים בארצם!!!
  ע"פ עדי ראיה במקום,הנהג הערבי דקר 3 בחורים מיושבי הרכב,ורק אז נדקר!!!

  קראו ב"רוטר" על עדות עד הראיה!!!

  עם-ישראל נא להתעורר ומהר,הארץ מלאה בסוכנים אנטישמים המקבלים תשלום מהאנטישמים באירופה,להלחם בנו תודעתית ופיזית!!!

כתיבת תגובה: