תגובות

עולה על מדרכה ומתנגש ברכב: תיעוד איבוד שליטה של נהג משאית בצומת סורק

אתמול בשעות הצהריים התרחשה תאונה בצומת סורק אשר בנס לא גרמה לאובן חיי אדם. בתאונה נהג משאית פגע ברכב והחריב מספר רמזורים.

תיעוד ממצלמות המרכז הלאומי לניהול תנועה של חברת נתיבי ישראל. קרדיט: חברת נתיבי ישראל 2120*.


דניאל פובך, בקר תנועה ראשי במרכז הלאומי לניהול תנועה של חברת נתיבי ישראל אומר "אנו רואים עליה חדה בתאונות בהם מעורבים נהגי המשאיות, אותם נהגים המוגדרים בחוק כנהגים מקצועיים ולכן הדבר משמעותי במיוחד. אנו מאמינים כי מדובר בקומץ אשר אינו מעיד על הכלל, אך העובדה שאלה נמצאים מרבית שעות היממה על רשת הכבישים זה בהכרח מטריד. אנו חווים נזקים לתשתיות בהיקפי מיליוני שקלים, אלה המתגמדים לצד הפגיעה בחיי אדם של אותם חפים מפשע הנקלעים לתאונות הדרכים."

פובך מחברת נתיבי ישראל מוסיף בקריאה נרגשת "בואו ניקח כולנו אחריות. שניה אחת של היסח דעת עלולה לעלות בחיי אדם, חיי היקרים לנו מכל. הדבר מדיר שינה מעיני וכאשת מקצוע אני יכול לומר באופן חד וברור – לא מדובר בגזירת גורל."

המרכז הלאומי לניהול תנועה של חברת נתיבי ישראל שולט על 98% מרשת הכבישים הבינעירונית מזמין את הציבור להשתמש בשירותיהם בחילוצי דרך חינמיים ולסייע בדיווחים על מפגעי דרך, אליהם ישגרו את כוחותיהם המקצועיים. לדיווחים וחילוצים חייגו 2120*


קרדיט: חברת נתיבי ישראל 2120*.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: