נעצר נהג מונית שיכור עם כמות פי 18.5 מהמותר בזמן שהוא מזגזג בין הנתיבים עם נוסע ברכבו בכביש 90

במהלך הימים האחרונים אגף התנועה הגביר את האכיפה בכבישי הדרום בדגש על כביש 90, באמצעות ניידות סמויות וגלויות, תוך שימוש באמצעים טכנולוגים כגון מצלמות טקטיות, מצלמות סטילס ואמצעי לאכיפת מהירות, במטרה לאתר עבירות מסכנות חיים ובריונות כביש.

אתמול במהלך הפעילות התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה אודות נהג מונית, משתולל על כביש 90 וסוטה מנתיבו מספר פעמים לנתיב הנגדי ומסכן באופן ממשי את הנהגים.

מיד האירוע הועבר לניידות אגף התנועה שעסקו בפעילות באזור באר אורה, במקביל בוצעה שיחת וועידה עם המודיע והשוטר בשטח במטרה לקבל פרטים נוספים ומיקום המונית.

כעבור זמן קצר נהג המונית נעצר ע"י השוטר ביחד עם נוסע נוסף בסמוך למחסום בדרך מאילת. בשיח עם נהג המונית נדף ריח חזק של אלכוהול מהבל פיו, בוצעה בדיקת ינשוף ונמצא כי הנהג בהשפעת אלכוהול בכמות 928 מ"ג לליטר אוויר נשוף (פי 18.5 מהכמות המותרת).

הנ"ל בן 35 תושב נתיבות עוכב לחקירה, רכבו הושבת ל-30 ימים וכן רישיון הנהיגה נפסל למשך 30 ימים. בתום החקירה שוחרר בתנאים מגבילים והוא זומן לבימ"ש לשיפוט מהיר.

משטרת ישראל תמשיך בפעילות אכיפה מוגברת במסגרת המאבק בקטל בכבישים בכדי למנוע את התאונה הבאה ולהרתיע את הנהגים מלבצע עבירות תנועה.

קרדיט: דוברות המשטרה

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: