תגובות

הצתה בגוש עציון: כוחות כיבוי פועלים בשלושה מוקדי שריפה סביב היישוב גבעות

טרור ההצתות: לוחמי אש ומתנדבים מתחנה אזורית יהודה פועלים בשעה זו בשלושה מוקדי שריפה סביב היישוב גבעות בגוש עציון. חוקר שריפות קבע שמדובר בהצתה.

בעקבות קשיי עבירות במוקד חדש שהתפתח הוזנקו זוג מטוסי כיבוי מטייסת "אלעד" לסיוע ללוחמי האש בכיבוי השריפה. במקביל פעולות הכיבוי הקרקעיות נמשכות בנסיון לבלום את השריפה.צילום: דוברות כבאות והצלה.

רשף אבי בן סעדון מפקד המשמרת בכבאות מדווח כי "במקביל להשגת שליטה על המוקדים הקיימים בטרם יתפשטו אל החורש הסמוך, התפתח מוקד נוסף בסמוך ליישוב. לוחמי האש עושים את דרכם למוקד זה."

סגן טפסר תמיר ארז מפקד תחנה אזורית יהודה מציין כי "ביום שישי האחרון היו לפנות בוקר חמישה מוקדי שריפה גם כן במרחב הישוב גבעות. חוקר שריפות של כבאות והצלה לישראל קבע כי מדובר בהצתה."

מוקדם יותר, להב מיכאל אלמסי סגן מפקד המשמרת בכבאות דיווח: "לוחמי האש והמתנדבים פועלים כעת בשלושה מוקדי שריפה סביב היישוב גבעות. מוקד אחד עיקרי מתקדם במעלה ההר, וישנם שני מוקדי שריפה נוספים קטנים יותר. אנו פועלים כרגע בנסיון לבלום ולתחם את השריפה בטרם תאחוז ביער סביב היישוב. כמו כן צוותים נוספים עושים את דרכם למקום האירוע."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: