תגובות

בתגובה לירי הרקטות: צה"ל תקף מטרות חמאס ברצועת עזה

בתגובה לשיגור הרקטה מרצועת עזה לעבר שדרות הערב. מטוסי קרב ומסוקי קרב של צה"ל תקפו ארבעה מוצבים צבאיים של חמאס ברצועת עזה.

בזמן תקיפות צה"ל, זוהה שיגור אחד משטח רצועת עזה לשטח ישראל שיורט על ידי לוחמי ההגנה האווירית.


בעזה דיווחו כי בתגובה לירי הרקטה בזמן תקיפת חיל האוויר: צה"ל תקף פעם נוספת ברצועה ומספר בתים נפגעו בתקיפה סמוך לרפיח. לאחר זמן קצר נמסר כי "בבדיקה התברר שרעש הפיצוצים שנשמע ברפיח, הגיע מהצד המצרי, ולא הייתה הפצצה של עמדות תצפית."


מדובר צה"ל נמסר: "מטוסי קרב תקפו הלילה (ב׳) ארבעה מוצבים צבאיים ובהם מספר מטרות שבתוכן ממוקמים נכסי ארגון הטרור חמאס. בין היתר, שימשו המוצבים כמתחמי אימון מרכזיים של ארגון הטרור, מוקמו בהם מחסנים לאחסון וייצור אמצעי לחימה ואף מנהרת טרור."

עוד הוסיפו בצה"ל כי "פעם נוספת בוחר ארגון הטרור חמאס לפעול בדרכי הטרור על פני שיקום הרצועה. צה"ל לא יקבל מצב בו ארגוני הטרור פועלים כנגד העורף הישראלי. צה"ל ימשיך להגיב בתקיפות כנגד פעולות הטרור משטח הרצועה ורואה בארגון חמאס כאחראי לכל הנעשה ברצועת עזה."

על התקיפה השניה אמרו בצה"ל כי "מטוסי קרב תקפו הלילה (ב׳) בשנית מטרות חמאס בעקבות רקטה שנורתה ויורטה במהלך גל התקיפות, מוקדם יותר הלילה.

מטוסי קרב תקפו מוצב צבאי של ארגון הטרור חמאס בחאן יונס. בנוסף, נתקף מקלע כבד אשר ממנו בוצע ירי לעבר ישראל במהלך תקיפות צה״ל הלילה.

צה״ל לא יקבל את נסיונות הטרור של חמאס ורואה בו כאחראי לכל הנעשה ברצועת עזה."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: