תגובות

תיעוד: קצינים הנחו יהודים להפסיק את הסליחות ממערת המכפלה עד להוצאת דגל ישראל

יהודים ציוניים שעלו מצרפת הגיעו למערת המכפלה לאמרית סליחות, קציני מג"ב הנחו אותם להפסיק את אמרית הסליחות, עד להוצאת דגלי ישראל ממערת המכפלה!

הדגל הוחרם, ומערת המכפלה נסגרה ליהודים עד שכל הדגלים הוצאו.


יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר בתגובה: "דגל ישראל הוא לא פרובוקציה פוליטית, הוא דגל הלאום של מדינת ישראל בו אנו מתגאים ומצדיעים לו. אפנה לשר הבטחון לקבל תשובות על המחדל שבהחרמת דגל ישראל, אי אכיפה נגד דגלי האוייב ובאיזה סמכות נעשה המעשה המחפיר. הפחד שאחז בממשלה ממנסור עבאס משתק את מקבלי ההחלטות, מבזה את מדינת ישראל ומעמיד את הממשלה כרופסת בתולדותיה".

מארגון בצלמו נמסר: "מערת המכפלה הינו מקום קדוש לכל הדתות בוודאי גם לעם היהודי. זכותו של העם היהודי להתפלל עם דגלי ישראל בכל מקום ובוודאי גם במערת המכפלה.

לא ייתכן שאחרי מאות שנים שמנעו מיהודים בכלל כניסה למקום כעת ימנעו מיהודים את הזכות להניף שם את דגל הלאום. הנפת הדגל איננה פרובוקציה או חלילה נסיון לפגוע באף אחד אחר.

בנוסף בכל שבוע נכנסים למקום עשרות דגלי פלסטין ואף אחד לא מונע זאת מהם. מערת המכפלה הינו מקום קדוש לעם היהודי ואף אחד בעולם לא יכחיש עובדה זאת.

בימים אלו מתבצעת במקום עבודות הנגשת המערה עבור בני כל הדתות אחרי שהצד הפלסטיני הוא זה שמנע מבני עמו ומהעם היהודי את הנגישות למקום.


נפעל בקרוב לסיום ההנגשה ושיפוץ המקום תום הכרזה ברורה שהמקום קדוש לעם היהודי."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: