תגובות

הלילה נעצרו 18 מבוקשים פעילי טרור: במהלך מעצר פעיל חמאס התפתחו חילופי ירי עם כוחות הביטחון של הרשות שזוהו כחשודים – אין נפגעים לכוחתינו

במהלך הלילה עצרו לוחמי צה"ל וכוחות שב״כ, מג"ב ומשטרת ישראל באיו"ש 18 מבוקשים החשודים במעורבות בפעילות טרור, טרור עממי ובהפרות סדר אלימות לעבר אזרחים וכוהב"ט. החשודים הועברו לחקירת כוהב"ט.

במהלך פעילות של לוחמי צה"ל למעצר פעילי טרור בעיר שכם התפתחו חילופי ירי בין לוחמי צה"ל לבין מי שזוהו על-ידי הכוח כחשודים. בדיעבד התברר כי מדובר באנשי מנגנונים פלסטינים. אין נפגעים לכוחותינו. האירוע יתוחקר.


על פי הדיווחים במקום מחבל מחוסל וכמה מחבלים נפצעו בשכם.

בכיר החמאס בגדה רפאת נסיף נעצר בטול כרם.


ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, מגיב הבוקר על חילופי האש הלילה בשכם בין חיילי צה"ל לשוטרים פלסטינים, חילופי אש שאירעו על פי דיווחי צה"ל כתוצאה מטעות בזיהוי, ואומר:

"יש לעצור את השוטרים הפלסטינים שירו ביודעין על חיילי צה"ל. בעוד שחיילי צה"ל טעו בזיהוי וירו על לבושי אזרחי עם קלצ'ניקובים, שוטרי הרשות הפלסטינית לא יכלו לטעות. הם ראו חיילי צה"ל במדים ובמקום לקרוא כי יש טעות בזיהוי הם בחרו לפתוח באש. בנס אין לישראל נפגעים". דגן הוסיף: "זו לא פעם ראשונה שהמחבלים במדים המכונים משום מה שוטרים פלסטינים יורים בחיילים או באזרחים. אלו "השוטרים" שרצחו את עדו זולדן, את בן יוסף לבנת, את הרב מאיר חי הי"ד ועוד רבים וטובים. אסור להתייחס "לתקרית" הזו בקלות ראש יש לעצור מייד את השוטרים הפלסטינים שירו בחיילי צה"ל ביודעין".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: