תגובות

רצח בנתניה: ירין מסילתי נדקר למוות בזמן שניסה לחסל עבריין – 6 חשודים נעצרו

ירין מסילתי, תושב נתניה בן 35, אותר ללא רוח חיים, לאחר שנדקר בקטטה ברחוב אלקלעי בנתניה.

בשעה 20:48 התקבל דיווח על פצוע מחוסר הכרה מאירוע אלימות ברחוב אלקלעי בנתניה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה דיווחו על גבר בן 35 מחוסר הכרה עם פציעות חודרות ללא סימני חיים וקובעים את מותו. פצוע נוסף במצב קל עם פציעה בגפיים טופל במקום ופונה לבית החולים.


המשטרה פתחה בחקירה ועצרה שישה חשודים כמעורבים במעשה. חשוד אחד שוחרר בתנאים מגבילים בתום חקירתו וחמישה חשודים יבואו הבוקר לביהמ"ש השלום בפ"ת לדיון בהארכת מעצרם. חקירת המשטרה נמשכת.

הנרצח: ירין מסילתי.

על פי הדיווחים, ירין ככל הנראה התכוון לירות במישהו משפחת פשע אחרת בנתניה איתו היה בסיכסוך, אך היה מעצור בנשק. אותה המשפחה תקפה אותו בזמן שהוא נדקר למוות בכל חלקי גופו.

לפני שבועיים הוא נעצר בחשד שניסה לרצוח את אותו אדם אך שוחרר בהמשך.‎


ממשטרת ישראל נמסר: "במקום התפתח עימות בינו לבין מספר מעורבים בני משפחה אחת המתגוררת במקום. במהלך העימות הקורבן נדקר ומותו נקבע במקום. בזירה אותר כלי נשק וארבעה חשודים נעצרו במעורבות באירוע. חקירת הרצח הוטלה על היל"פ (היחידה ללוחמה בפשיעה) של מרחב שרון."

נתי רחום חובש איחוד הצלה מסר: "לדברי עוברי אורח הוא אותר מוטל ברחוב ללא רוח חיים כתוצאה מאלימות. למרבה הצער נקבע מותו עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

פראמדיקית מד"א נטלי בנט סיפרה: "כשהגענו למקום ראינו את הפצוע שוכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפציעות חודרות ומדממות בגופו. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. פצוע נוסף שהיה בזירה ונפגע באורח קל בגפיים טופל במקום ופונה במצב יציב להמשך טיפול בבית החולים.

צילום: שלומי מרצביאק – תיעוד מבצעי מד"א.


תגובות לכתבה:

  1. גל

    למה למרבה הצער? גם הוא עצמו רוצח שרק מעצור בנשק מנע ממנו לבצע את זממו,חבל שלא הספיק להרוג את היעד ככה היינו נפתרים משני זבלים במכה אחת

  2. אליעד

    עבריין אחד פחות ברחוב! עכשיו נשאר לעצור את שתי המשפחות ולגרש אותן מהארץ וברוך שפטרנו

כתיבת תגובה: