תגובות

ירי לעוטף עזה: רקטה נורתה לעבר שדרות וייורטה ע"י כיפת ברזל | תיעוד

בשעה 21:00 הופעלה התרעה בעיר שדרות ובמרחב המועצה האזורית שער הנגב. רקטה אחת ייורטה על ידי כיפת ברזל – אזרח נפצע קל בראשו במהלך הבריחה למרחב המוגן.

תיעוד רגעי הירי והיירוט.


מדובר צה"ל נמסר: "זוהה שיגור אחד משטח רצועת עזה לשטח ישראל שיורט על ידי לוחמי ההגנה האווירית."

מדוברות מד"א נמסר: "בשעה 21:04 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב לכיש על גבר שנפל ונחבל בזמן שרץ למרחב מוגן כשנשמעה אזעקה בגזרת שדרות. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח ברזילי גבר בן 29 במצב קל עם חבלת ראש."

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, מגיב בחריפות ואומר הערב: "כשאין תגובה לירי לעבר שדרות לפני מספר שבועות, כשמחבל שרצח את הלוחם הגיבור בראל ז"ל מסתובב חופשי ברצועה וכשמחבלים בורחים מכלא בישראל – המשמעות היא אחת: חמאס וג'יהאד לא משתלטים על האירועים, הם מנהלים אותם וקובעים את הטמפרטורה באזור".

עוד הוסיף דוידי: "עם פתיחת השנה אנו מתפללים ודורשים שראש הממשלה בנט, שר הביטחון גנץ ושאר חברי הממשלה יתעשתו ויבינו שמחבלים צריך לחסל, צריך לחסל את המחבל שרצח את בראל ז"ל וצריך לפגוע בראשי ארגוני הטרור בעזה. אסור שמדינת ישראל תאפשר מצב בו מחבלים שמנסים לפגוע בילדי שדרות והעוטף עומדים על הרגליים ולא חוששים לגורלם. בנט וגנץ – תחזירו את השקט ותחושת הביטחון לתושבי שדרות ועוטף עזה".

ח"כ מיכל וולדיגר (הציונות הדתית) אמר בתגובה לירי: "העובדה ששבועיים לאחר הירצחו של בראל חדריה שמואלי הי"ד, חמאס עדיין מעז לשגר רקטות ולא מורתע כלל, היא אות קלון לממשלה ולעומד בראשה. תתעוררו. הטרור מרים את ראשו ומתפקידכם לעצור אותו".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: