תגובות

בת ים: ראובן כהן מסיחייב כבן 35 מחולון – טבע למוות בחוף הנפרד

פאראמדיק וחובשים ביצעו פעולות החייאה בגבר בן 35 לאחר שנמשה מהים בחוף הנפרד בבת ים.

בשעה 15:07 התקבל דיווח על גבר שנמשה מחוסר הכרה מהמים בחוף הנפרד בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח וולפסון גבר כבן 35 תוך ביצוע פעולות החייאה. לאחר זמן קצר התקבל עדכון מגורמי הרפואה כי נאלצו לקבוע את מותו של תושב חולון בבית החולים. המשטרה פתחה בבדיקת נסיבות טביעתו.


כשעה לאחר מכן, התקבל דיווח כי כוחות הצלה מבצעים פעולות החייאה על גבר שנמשה מהים בחוף הנפרד באשדוד.

מארגון ידידים נמסר כי מדובר במתנדב היקר והאהוב: ראובן כהן מסיחייב שטבע למוות בזמן טבילה לפני החג.

"ראובן היה מהמתנדבים הבולטים והדומיננטים בסניף, היה תמיד מהראשונים שהגיעו לכל חלוקת מזון וכשהחלוקה הסתיימה, כבר שאל אותנו "מתי החלוקה הבאה?" כזה היה ראובן, תמיד בשביל האחר, בשביל כולם, סיפרו בארגון.

עוד הוסיפו כי "ראובן התבלט בשמחת החיים ובחיוך הנצחי שהיה על פניו, תמיד ניסה להצחיק ולהרים את המורל והאווירה. בשבועות האחרונים וגם בלילה שלפני האסון ראובן עסק בשיפוץ, וניקיון ובהכנת בית המתנדב החדש שלנו, עבד בנחישות רבה במשך שעות ארוכות ולא פעם נכנס אל תוך השעות הקטנות של הלילה כשמברשת צבע בידיו, ראובן רצה שלכל מתנדב ומתנדבת שלנו יהיה בקרוב בית, עכשיו ראובן יקבל שם קיר זיכרון.

ראובן היקר, הנחישות, ההתמדה, התמימות והחסד ילוו אותנו לתמיד."


הלוויה תתקיים ביום רביעי בשעה 23:15 בבית העלמין החדש ברחובות. ההורים ישבו שבעה בחולון רח׳הגר"א 31.

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א אופק אלזם סיפר: "הגענו אל החוף ואזרחים הובילו אותנו אל הגבר ששכב מחוסר הכרה לאחר שמשו אותו מהים. ביצענו בו במהירות בדיקות רפואיות, הוא היה ללא דופק וללא נשימה והתחלנו לבצע בו פעולות החייאה מתקדמות שכללו עיסויים והנשמות, העלינו אותו לניידת הטיפול הנמרץ ופינינו אותו לבית החולים תוך המשך ביצוע פעולות החייאה כשמצבו קריטי."

רועי מורר חובש איחוד המלה סיפר מהזירה: "כשהגענו למקום עוברי אורח סיפרו לנו שהוא נימשה מהמים על ידי אזרחים, מצאנו אותו שוכב על החוף, הוא היה ללא הכרה וללא דופק ונשימה. מיד התחלנו ביצעו פעולות החייאה מתקדמות".

(צילום ארכיון: איחוד הצלה)


תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: