תגובות

משפחתו של בראל ז"ל לח"כ בן גביר: "היה אח טוב מידי, ממושמע מידי, מורעל"

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר הגיע הבוקר מייד בתום ימי הבידוד לנחם את הוריו של בראל חדריה שמואלי, לוחם מג"ב שנהרג לאחר שנפגע מירי בגבול עזה • בן גביר שמע ביקורת חריפה מצד המשפחה נגד המדיניות: "מטייחים ולא לוקחים אחריות".

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר הגיע הבוקר לנחם את הוריו של הלוחם סמ"ר בראל חדריה שמואלי ז"ל, לאחר 9 ימים שבהם נאבק על חייו בבית החולים ושמע ביקורת חריפה מצד המשפחה כלפי מקבלי ההחלטות שלא לוקחים אחריות.

ח"כ בן גביר בביקור הניחומים: "הזעקה שלכם זה הכי חשוב, אתם שליחים של כל החיילים הצדיקים שלא מקבלים גיבוי וקולם לא נשמע. הבן שלי מתאמן לסיירת ואני אשלח אותו לצבא, אבל השאלה לאיזה צבא?.


אחיו של החייל בראל חדריה הי"ד אמר בכאב לח"כ בן גביר: "היה אח טוב מידי, ממושמע מידי, מורעל. אנחנו אוהבים את המדינה, היה לוחם בדמו, היה ממושמע מידי. הבכירים שהגיעו לנחם רק טייחו ולא רצו לקבל אחריות".

ח"כ בן גביר סיפר לבני המשפחה על הייצוג המשפטי שהעניק לחיילים שנחקרו עוד בטרם נבחר להיות חבר כנסת, בגלל שהגנו על חייהם מזריקת בקבוק תבערה, "החוקר שאל את החייל למה לא ברחת".

ח"כ בן גביר מסר: "יצאתי הבוקר סוף סוף מהבית אחרי 20 ימי בידוד והדבר הראשון שעשיתי זה ללכת לנחם את יוסי וניצה הוריו של חייל צה"ל בראל חדריה שמואלי הי"ד. הלב נשבר לרסיסים כששומעים מהם את הכאב והצער שלהם על מותו של בראל. חיזקתי אותם במיוחד לאור ההתקפה מהתקשורת ומאנשים רעים, זכותם וחובתם כהורים שכולים לדרוש תשובות לכשלים מבצעיים שהתרחשו. שלחתי להם חיבוק חם מעם ישראל שעוטף אותם באהבה. יוסי וניצה כולנו איתכם! לנצח נזכור את בראל".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: