תגובות

האפליקציות שיצילו את חייכם

בשנים האחרונות הטכנולוגיה הפכה לחלק בלתי נפרד משגרת יומנו, בזכותה חיינו הפכו לפשוטים וקלים יותר. המכשירים החכמים מלווים אותנו כמעט לכל מקום, אין ספק שיש לכך הרבה מאוד יתרונות, הם מאפשרים לנו לדבר עם אנשים מכל מקום, לצלם תמונות וסרטונים ולגלוש באינטרנט.

פריבילגיה נוספת וחשובה היא העבודה שבזכות מכשיר הסלולר שלכם ניתן להוריד אפליקציות שיצילו את חייכם ויעניקו לכם שקט נפשי גם לגבי האנשים היקרים לכם. ריכזנו עבורכם את האפליקציות שאתם מוכרחים שיהיו לכם על מסך הבית במכשיר הנייד.


ארבעת האפליקציות שלפניכם מתאימות בדיוק למקרי חירום שונים ויספקו לכם מגוון של מידע חיוני, החל ממקלטים קרובים, הוראות עזרה ראשונה עד התרעות על שריפה בבניין מגוריכם. יכול להיות שהסיכוי שתזדקקו לאפליקציות אלו הינו אפסי, אך כדאי שתהיו מכונים למקרה חירום ותתקינו אותם כבר היום – הן לא יעלו לכם שקל והן יכולות להציל את חייכם וחיי ילדכם.

מד"א שלי

האפליקציה של מגן דוד אדום מעניקה לכם מגוון כלים יקרי ערך. למשל, יכולת להתקשר למוקד החירום של מד"א בלחיצת כפתור, שליחת מיקום ופרטים רפואיים גם כשאין רשת זמינה, אפשרות לצלם ולשלוח תמונות לאנשי מד"א, ניהול שיחות צ'ט עם המוקד בשפות שונות ועוד. בנוסף תמצאו באפליקציה הזו מידע על מצבי חירום רפואיים שונים לרבות דרכי זיהוי וטיפול ראשוני, סרטוני הדרכה שיעזרו לכם להעניק עזרה ראשונה, אפשרות למעקב אחרי כוחות מד"א שבדרך אליכם ועוד.

100 – חירום


האפליקציה של משטרת ישראל מעניקה למשתמש אפשרות ליצור קשר עם נציגי המוקד במהירות, ובמקביל להעביר להם את פרטי המיקום שלו כאשר אפשרות הGPS של המכשיר הנייד מופעלת. שימו לב שכדי לאפשר זאת יש לבצע תהליך אימות קצר להפעלת האפליקציה וליצירת סנכרון בינה לבין מספר הטלפון שעליו היא הותקנה. לאחר שתפעילו אותה בפעם הראשונה תתבקשו להזין את מספר הטלפון שלכם, לאשר אותו ואז להזין קוד אימות קצר שישלח אליכם בהודעה. לאחר שתעשו זאת תוכלו ליצור קשר עם המוקד המשטרתי במהירות ובמידת הצורך, גם בחשאיות.

+Alerto

אפליקציית +Alerto מבית חברת TELEFIRE המייצרת מערכות גילוי אש וטכנולוגיות נוספות לניטור עשן, תאפשר שליטה ובקרה מרחוק במערך הגנת האש במבנה. ועד הבית או חברת הניהול תקבל באמצעות האפליקציה התרעה לנייד וזאת במידה ואחד מגלאי העשן הפזורים בשטחים המשותפים בבניין המגורים זיהה מוקד עשן או במקרה של תקלת תחזוקה באחד מאביזרי האש הפזורים במבנה. כמו כן, לאפליקציה פיצ׳רים חדשניים עבור מתחזק מערכות גילוי האש לרבות יכולת צפיה בתקלות, ביצוע ביקורות ועוד.

צבע אדום

לצערנו במדינת ישראל, מתרחשות מלחמות שגורמות לנו לאי שקט, בזכות אפליקציית צבע אדום תוכלו להיות יותר מוכנים מפני הכניסה הבאה למרחב מוגן. האפליקציה תשלח לכם מידע ואזעקות לגבי אירועים בטחונים מכל הארץ ישרות אל מכשיר הטלפון שלכם. יש לציין שהאפליקציה מופעלת על ידי מתנדבים ואני שייכת למדינה באופן רשמי.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: