תגובות

הקטל בכבישים: הרוג, פצוע קשה ופצוע בינוני בתאונה בין משאית לרכב פרטי סמוך למזכרת בתיה

צוותי רפואה העניקו סיוע רפואי לשלושה נפגעים בזירת תאונת דרכים קשה בכביש 411 בכניסה למזכרת בתיה עם מעורבות רכב פרטי ומשאית.

בשעה 16:33 התקבל דיווח על תאונה קשה בין משאית ורכב בכביש 411 סמוך למזכרת בתיה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעו את מותו של גבר כבן 25 והעניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח קפלן גבר כבן 65 במצב קשה, מחוסר הכרה עם חבלה רב מערכתית ונהג המשאית, גבר בן 53 במצב בינוני עד קשה עם חבלות ראש וחזה.


בוחני התנועה של המשטרה החלו בחקירת נסיבות התאונה.

הנפגעים בתאונה הם: אב ובנו שהיו בדרכם לחתונת הבת שהיתה אמורה להינשא הערב. הבן נהרג, האב פונה במצב קשה.

חובשי רפואת חירום במד"א עדן סיני ויהושע גוטליב סיפרו: "מדובר בתאונה קשה בין רכב פרטי ומשאית. הרכב היה עם פגיעות פח קשות מאוד ובתוכו נלכדו שני גברים שהיו מחוסרי הכרה ועם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד. חילצנו אותם במהירות וביצענו בהם בדיקות רפואיות, נהג הרכב, גבר בן 32 היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום. גבר בן 65 פונה לבית החולים כשמצבו קשה, נהג המשאית טופל במקום ופונה לבית החולים כשמצבו בינוני."

חובש הצלה יהושע גוטליב סיפר: "כשהגעתי לזירת תאונת הדרכים, מצאתי נהג רכב פרטי כבן 32 כשהוא מחוסר הכרה כתוצאה מהתנגשות עם משאית. למרבה הצער בשל פציעותיו הקשות נאלצו הפראמדיקים לקבוע את מותו במקום. כמו כן הענקנו טיפול רפואי לגבר כבן 71 במצב קשה ולנהג המשאית כבן 53 במצב בינוני עם חבלות בראש ובחזה, והם פונו להמשך טיפול בחדר טראומה בבית החולים קפלן ברחובות".

אלחנן רוט קמב״ץ זק״א שפלה שטיפל בזירה: ״מדובר בתאונה עם מעורבות משאית ורכב פרטי, כשהגענו למקום ראינו את הרכב הפרטי מעוך חלקית מעוצמת ההתנגשות, הבן שנהג ברכב, צעיר כבן 30 חולץ ע״י הכיבוי ללא רוח חיים עם פגיעה רב מערכתית, לצערי צוותי מד״א נאלצו לאשר את מותו במקום ופינו את האב כבן 65 במצב קשה לבית החולים קפלן. מתנדבי זק״א שפלה טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה.״


אלי רבל חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בזירת תאונת דרכים קשה מאוד, יחד עם חובשים נוספים הענקנו טיפול רפואי מציל חיים לנפגע בן 45 במצב קשה, נפגע בן 60 במצב בינוני עד קשה והם פונו בניידות טיפול נמרץ לבית החולים. נפגע נוסף בשנות ה30 לחייו מותו נקבע במקום עקב הפציעות הקשות מהן סבל".

(צילום: דוברות איחוד הצלה)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: