תגובות

ח"כ בצלאל סמוטריץ': כספי משפחות נפגעי טרור יממנו את המחבלים שרצחו את יקיריהם

יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ' פרסם לפני מספר דקות בשידור לייב בעמוד הפייסבוק שלו כי כספי משפחות נפגעי הטרור מבית אל, אריאל, קרני שומרון, מעלה אדומים, וישובים נוספים יממנו את המחבלים שרצחו את יקיריהם ואת משפחותיהם.

לאחר הפנייה של ח"כ בצלאל סמוטריץ' הבוקר לשרי הביטחון והאוצר בדרישה לחשיפת מקור הכספים שגנץ הבטיח לאבו מאזן, הגיע לח"כ סמוטריץ' מידע ולפיו 100 מיליון ש"ח מתוך הסכום הכולל של חצי מיליארד ש"ח שהממשלה מתכוונת להעביר לרשות הפלסטינית יגיעו מכספי קרן המנהל האזרחי שמקורו של הכסף שנצבר בה הוא מתשלומים שמשלמים תושבי יהודה ושומרון היהודים על קרקע לבניה או תעשיה.


100 מיליון ש"ח ש"הממונה" גובה בשם מדינת ישראל מאזרחי ישראל שקונים בית או מגרש ביהודה ושומרון מועברים בתרגיל 'ישראבלוף' לרשות הפלסטינית ומשם למשפחות מחבלים.

ח"כ בצלאל סמוטריץ': "ממשלת ישראל באובדן עשתונות ערכי מוחלט. אזרחי ישראל, תושבי יהודה ושומרון ובתוכם משפחות נפגעי הטרור יממנו את הטרוריסטים שרצחו את ילדיהם. מכעיס, עצוב ומקומם. אני קורא לחברים בממשלה שעוד נשארה בהם טיפה של מוסר. עצרו את הטירוף הזה."

מגורם ביטחוני נמסר: "מסגרת ההלוואה הניתנת לרשות הפלסטינית מורכבת מהקדמת כספי הסילוקין של הרשות הפלסטינית (כספים הנגבים על ידי מדינת ישראל בעבור הרשות הפלסטינית, על-פי הסכמי אוסלו) – ומקורה אינו מהקופה הציבורית של משלם המיסים הישראלי."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: