תגובות

טרגדיה בנגב: נקבע מותו של ילד בן 6 שנשכח זמן רב ברכב בקרית חינוך

ילד כבן 6 אותר ללא רוח חיים ברכב הוריו בחניון של קרית חינוך שדות נגב שבסמוך לנתיבות.

בשעה 13:20 התקבל דיווח על ילד ששהה זמן ממושך ברכב סגור בקרית חינוך שבמועצה האזורית שדות נגב. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על ילד כבן 6 ללא סימני חיים וקבעו


אביו של הילד נמצא במקום עם חוקרי המשטרה, שפתחו בחקירת נסיבות מותו.

שמו של הילד: מאיר ישראל עשוש ז"ל, מהיישוב זמרת, נכדו של רב היישוב ואחיינו של ח"כ קרעי מהליכוד. מאיר החל ללמוד בכיתה א' לאחרונה והותיר אחריו 5 אחים.

חובש רפואת חירום במד"א מעוז ויברמן סיפר: "כשהגענו למקום הובילו אותנו לחניה. ראינו שבסמוך לאחד הרכבים מבצעים פעולות החייאה בילד כבן 6 שחולץ מרכב סגור לאחר ששהה בו זמן ממושך. הוא היה חם מאוד למגע, ביצענו בו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

פניאל בוסקילה חובש איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה מסר: "בסיוע חובשים נוספים של איחוד הצלה ביצענו בו פעולות החייאה בזירה. למרבה הצער בתום מאמצי ההחייאה נקבע מותו".


צילום: דוברות זק״א.

בר יוחאי דחבש מפקד זק״א נתיבות שטיפל בזירה, אמר: ״מדובר באירוע טראגי, ילד כבן 6 נסע הבוקר עם אביו לבית הספר בו הוא לומד והאב משמש כמורה, לקראת השעה 13:00 האב חיפש את בנו כדי להחזיר אותו הביתה וגילה שהוא כלל לא הגיע ללימודים. כשבדק ברכב גילה את בנו בפנים ללא רוח חיים, אזרחים במקום התחילו פעולות החייאה, לצערי פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א צוות נתיבות טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה ומסייעים למשפחה בכל הנדרש.״

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

יו״ר הליכוד נתניהו: שוחח עם ח״כ שלמה קרעי: "ניחמתי אותו בשם כל חברות וחברי הליכוד על פטירת אחיינו. אסון כבד ועצוב כל כך. שרה ואני שולחים לו ולכל בני המשפחה תנחומים מעומק ליבנו."

ח"כ יריב לוין כתב: "אני מבקש לשלוח תנחומים לחברי היקר, ח"כ שלמה קרעי ולמשפחתו, על פטירת אחיינו באסון בדרום. שלא תדעו עוד צער."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: