תגובות

ח"כ סעיד אלח'רומי מרע"מ מת בבית החולים סורוקה אחרי שעבר התקף לב

חבר הכנסת סעיד אלח'רומי בן 49 ממפלגת רע"מ, מת לפני זמן קצר, בבית החולים סורוקה, אחרי שעבר התקף לב.


הבאה בתור ברשימת רע"מ: אימאן ח'טיב-יאסין

חבר הכנסת אלח'רומי נולד ב-10 בינואר 1972 (49), הוא היה פוליטיקאי בדואי-ישראלי שכיהן כיו"ר ועדת הפנים והגנת הסביבה וחבר הכנסת מטעם מפלגת רע"מ. בעבר כיהן כמזכ"ל התנועה האסלאמית וכראש מועצת שגב שלום.

אלחרומי הוא בדואי בן לשבט מסעודין אל-עזאזמה. אביו היה חקלאי שגידל כבשים. לאלחרומי שמונה אחים ואחיות. למד בבית ספר תיכון בג'ת שבמשולש. הואיל ומשפחתו הגרעינית מתגוררת בנגב, התגורר אלחרומי במשך שלוש שנים אצל קרובי משפחתו כדי ללמוד בג'ת. למד באוניברסיטה העברית, בעל תואר ראשון בפיזיקה והיה מורה לפיזיקה.

את מקומו של סעיד, תמלא חברת הכנסת הבאה ברשימת רע"מ, ‏‎‎ח'טיב יאסין אימאן, שכיהנה בכנסת ה-23.


מהתנועה האיסלאמית במדינה והרשימה הערבית המאוחדת נמסר: "אנו אבלים על פרופסור סעיד אל-חרומי, לאחר שסבל מהתקף לב חמור הלילה. פרופסור סעיד אל-חרומי, בנו של שכיב אל-סלאם, בנו של הנגב, בנו של החברה הערבית שלנו ושל העם הפלסטיני שלנו. הוא בילה שנים בשירותי הנגב כיו"ר ועדת ההיגוי הגבוהה לערבי הנגב, יו"ר מועצת השלום של שגב, נציג התנועה האיסלאמית והרשימה הערבית המאוחדת בפרלמנט ויו"ר הוועדה הפנימית של הכנסת. יהי רצון שאלוהים ירחם על סעיד המנוח היקר שלנו, ושילווה אותו בשלום, ותנחומינו למשפחה ולשבט בנגב ולכל בני התנועה האסלאמית שלנו והעם הפלסטיני שלנו."

(צילום תמונות: מפלגת רע"מ ונועם מושקוביץ – דוברות הכנסת)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: