תגובות

חיפה: גבר בן 49 נפצע קשה באירוע ירי – המשטרה פתחה בחקירה

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני לפצוע קשה כתוצאה מאלימות ברחוב נתן אלבז בחיפה.

בשעה 18:45 התקבל דיווח על פצוע מירי ברחוב נתן אלבז בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחדו הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח רמב"ם גבר בן 49 במצב קשה עם פציעה חודרת.


מדובר בקרוב משפחתה של לורין תפאל שנרצחה לפני ארבעה ימים.

המשטרה מבצעת סריקות אחר מבצעי העבירה, לצד איסוף ממצאים בזירה ע"י חוקרי המז"פ במסגרת חקירה שנפתחה. הרקע והנסיבות בבדיקה.

מבית החולים רמב"ם נמסר: "לחדר הלם ברמב"ם הגיע לפני שעה קלה פצוע ירי מהאירוע ברחוב נתן אלבז שבחיפה. פצוע הירי הגיע כשהוא בהכרה, מדבר ומתקשר, הוא סובל מפגיעות בפלג גופו העליון ומפגיעת ירי נוספת בירך. הוא הוכנס לצילום CT ומצבו מוגדר בינוני ויציב. בהמשך הערב הוא יועלה למחלקת כירורגית חזה לאשפוז, שם יוחלט על המשך טיפול."

פאראמדיק מד"א עופר ניסים סיפר: "הפצוע שכב על הכביש כשהוא בהכרה וסובל מפציעות חודרות ומדממות. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל עצירת דימומים מסכני חיים, חבישות ומתן תרופות לשיכוך כאבים ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה."

שלמה גרוס חובש באיחוד הצלה שהעניק לו סיוע ראשוני מסר: "מדובר בגבר בן 49 שנמצא ע"י עוברי אורח כשהוא פצוע במצב קשה. לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו לו בזירה הוא פונה למרכז הרפואי רמב"ם כשבשלב זה מצבו מוגדר קשה".


ח"כ עופר כסיף: "משטרת ישראל ידעה שלורין מאויימת ואפשרה לרצוח אותה, וידעה ששאר המשפחה עדיין תחת איום ובכל זאת אפשרה לירות גם בקרוב משפחתה. כשהכתובת לא רק על הקיר אלא זועקת מערוצי החדשות, ניתן רק להסיק שהמשטרה לא פספסה את האיומים אלא ידעה עליהם ושוב בחרה לזלזל".

(צילום: דוברות איחוד הצלה)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: