תגובות

טרגדיה בטבריה: ד"ר אנה רימבורג בת 66 מרחובות – נהרגה לאחר שעץ דקל קרס עליה

בשעה 19:43 התקבל דיווח על עץ שנשבר וקרס על אישה בטיילת יגאל אלון בטבריה (מתחם בית חב"ד). חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על על אישה בת 66 שהייתה לכודה מחוסרת הכרה ולאחר זמן קצר נאלצו לקבוע את מותה. צוות זק"א צפון מטפלים בזירה הקשה.

רגע נפילת העץ על ראשה.


ההרוגה היא ‏ד"ר אנה רימבורג בת 66, רופאת שיניים מרחובות. אנה נסעה לטבריה לחגיגות חינה של קרוב משפחתה. היא הייתה בטיילת כאשר עץ דקל קרס מהרוחות העזות ופגע בה. ההלוויתה תתקיים ביום (ב') בשעה 17:00 בבית העלמין ברחובות.

בנה דוד כתב על המקרה בפייסבוק: "לא מאמין שאני כותב את זה בכלל… אמא שלי היפה, אנה, נלקחה מאיתנו אתמול בפתאומיות מוחלטת.😢😢😢"

צילום: חדשות כל העולם.


דוד מריזן פרמדיק באיחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה סיפר: "מדובר בעץ שקרס על עוברת אורח כתוצאה מהרוחות העזות. למרבה הצער נקבע מותה בזירה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבלה".

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

חובש בכיר במד"א יואל נגר סיפר: "כשהגענו לטיילת ראינו את הפצועה שכובה במדשאה כשהיא לכודה מתחת לגזע עץ גדול שקרס ופגע בה. במקביל לפעולות החילוץ שלה ביצענו בדיקות רפואיות אבל היא הייתה ללא סימני חיים וסבלה מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה."

צילום: דוברות איחוד הצלה.

אסף בנטל מתנדב זק״א צפון: ״מדובר במקרה מזעזע, עץ דקל ענק שנשבר וקרס בטיילת על אישה שחלפה במקום, ככה״נ כתוצאה מהרוחות העזות. כשהגענו למקום ראינו את האישה בשנות ה60 לחייה לכודה מתחת לעץ כשהיא מחוסרת הכרה וסובלת מפגיעה רב מערכתית, לצערי פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותה במקום. מתנדבי זק״א צפון מטפלים בכבוד המת בזירה הקשה.״

שוטרי המז״פ וצוותי העירייה נמצאים במקום וחוקרים את נסיבות האירוע.

צילום: אהרן ברוך לייבוביץ.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: