תגובות

תאונה קשה סמוך למצפה רמון: אישה בת 36 ופעוטה בת 4 חודשים נהרגו – ילד בן 8 נפצע קשה

אישה בת 36 נהרגה ופעוטה בת 4 חודשים נהרגו כתוצאה מתאונה קשה בכביש 40 סמוך לכלא רמון.

בשעה 16:04 התקבל דיווח על ת.ד בכביש 40 ממצפה רמון לכיוון כלא רמון. חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע כוח רפואה של צה"ל קבעו את מותה של אישה בת 36 ופינו לביה"ח במסוק פעוטה בת 4 חודשים תוך כדי ביצוע פעולות החייאה וילד בן 8 במצב קשה עם חבלת בטן ו-2 גברים כבני 25 במצב בינוני.


למרבה הצער, בבית חולים נקבע מותה של הפעוטה. נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

‏ההרוגות בתאונה הם: הפעוטה חרות איפרגן ז"ל בתה של יראת איפרגן ז"ל שמותה נקבע בזירה עצמה. ההלוויה תתקיים הלילה בבית העלמין העתיק בחברון בשעה 24:00


ההרוגות בתאונה סמוך למצפה רמון: יראת איפרגן בת ה-36 וביתה חרות, בת 4 חודשים בלבד.

חובש רפואת חירום במד"א שמעון יפרח ופראמדיק מד"א שמעון אקנין סיפרו: "מדובר בתאונה חזיתית קשה. שני הרכבים היו בעפר בצד הכביש כשהם עם פגיעות פח קשות מאוד ובסמוך שכבו הפצועים. אזרחים ביצעו פעולות החייאה על אישה בת 36 ופעוטה בת 4 חודשים. מיד המשכנו בפעולות החייאה מתקדמות וממושכות שכללו עיסויים, הנשמות ומתן תרופות ולצערנו נאלצנו לקבוע את מותה של האישה שסבלה מפציעות אנושות. הפעוטה הועברה למסוק מד"א שנחת בסמוך ופינה אותה לבית החולים תוך המשך ביצוע פעולות החייאה. ילד בן 8 שנפצע באורח קשה וגבר ואישה נוספים שנפצעו באורח בינוני טופלו במקום ופונו לבית החולים במסוק צבאי."

קרדיט צילום: מתוך תיעוד שעלה ברשתות החברתיות, שימוש לפי סעיף 27 א' לחוק זכויות יוצרים.

אלכסנדר גל חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בזירה קשה של תאונה עם מעורבות שני כלי רכב. בסיוע חובשים נוספים ביצענו בזירה החייאה על הגברת שלמרבה הצער נקבע מותה בזירה. כמו כן הענקנו סיוע ראשוני לפעוטה בת 4 חודשים ולילד כבן 8 שנפצעו באורח קשה, ולשני גברים שנפצעו באורח בינוני".

אריאל בן אור מתנדב זק״א מצפה רמון שטיפל בזירה: ״מדובר בתאונה עם מערבות 2 כלי רכב, כשהגענו למקום ראינו את שני הרכבים מרוסקים בצד הכביש, נהגת אחד הרכבים שכבה מחוץ לרכב כשהיא מחוסרת הכרה עם פגיעה רב מערכתית, לצערי לאחר פעולות החייאה פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותה במקום, תינוקת כבת 4 חודשים פונתה במסוק מד״א תוך כדי פעולות החייאה לביה״ח. ילד כבן 8 פונה במסוק צה״ל במצב קשה ושני נפגעים נוספים פונו במצב בינוני לביה״ח סורוקה. מתנדבי זק״א צוות מצפה רמון טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה.״


צילום: דוברות זק״א.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: