ילד בן 12 נפל מעץ בירושלים – מצבו קשה

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני לילד בן 12 שנפל מגובה בשכונת מעלות דפנה בירושלים.

בשעה 18:15 התקבל דיווח על ילד שנפל מעץ בחצר בית בשכונת מעלות דפנה בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח הדסה עין כרם ילד בן 12 במצב קשה עם חבלת ראש, מורדם ומונשם.


שוטרים שהגיעו למקום פתחו בחקירה.

ישעיה רוזנברג חובש איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה והעניק לו סיוע ראשוני מסר: "לדברי השכנים הוא נפל מעץ עליו עליו טיפס. בעקבות כך הוא נחבל בראשו ואיבד את הכרתו".

משה הראל חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "בסיוע חובשים נוספים שגרים בסמוך הענקתי לו סיוע ראשוני ולאחר מכן הוא פונה למרכז הרפואי הדסה עין כרם כשבשלב זה מצבו קשה".

צילום: דוברות איחוד הצלה.


חובש רפואת חירום במד"א נחמן שי רביבו סיפר: "הגענו למקום והובילו אותנו אל הילד ששכב מחוסר הכרה ועם חבלת ראש קשה מאוד לאחר שנפל מגובה של כ-5 מטרים. מיד הענקנו לו טיפול רפואי מתקדם שכלל קיבועים, חבישות ומתן תרופות ופינינו אותו לבית החולים כשהוא מורדם ומונשם במצב קשה."

הרב נפתלי סופר חניך בקורס פראמדיקים ומתנדב מד"א – 'צוות הצלה' מוסיף: נקראנו לטפל בילד שנפל מעץ בחצר בית. בהגיעי למקום נמצא ילד כבן 11. לדברי הסובבים טיפס עם חבריו על עץ במהלך משחק ונפל מגובה של כ-4 מטר וכתוצאה מכך נחבל בראשו ובגפיו. יחד עם מתנדבים נוספים וצוות נטן של מדא הענקתי לו סיוע רפואי ראשוני ובהמשך פונה במצב קשה לבית החולים הדסה עין כרם כשהוא סובל מחבלת ראש, מורדם ומונשם."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: