רוכב אופניים חשמליים נפצע בתאונה בבני ברק – מצבו קשה

צוותי רפואה העניקו סיוע לרוכב אופניים חשמליים כבן 60 שנפצע קשה (לאחר שהתהפך) ברחוב ז'בוטינסקי בבני ברק.

בשעה 12:04 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א על גבר שככה"נ נפצע במהלך רכיבה על אופניים חשמליים במחלף גהה לכיוון פתח תקווה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח בילינסון גבר כבן 60 במצב קשה עם חבלת ראש.


חובש רפואת חירום על בימבולנס מד"א ישראל הורביץ סיפר: "הגענו למקום וראינו גבר שוכב על הכביש, מספר מטרים מהאופניים שהיו בשוליים, כשהוא מחוסר הכרה ועם חבלת ראש קשה מאוד. מיד הענקנו לו טיפול רפואי מתקדם שכלל קיבועים, חבישות ומתן תרופות ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ לבית החולים תוך המשך טיפול כשמצבו קשה."

בני גריינמן חובש איחוד הצלה מסר: "לדברי עוברי אורח הוא החליק מאופניים החשמליים ונמצא מוטל לצדם ללא הכרה. הענקנו לו סיוע ראשוני בזירה ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים כשבשלב זה הוא ללא הכרה ובמצב קשה".

צילום: דוברות איחוד הצלה.


חובשים בכירים במד"א – הצלה פתח תקווה – חזקי רפאלוביץ וחזקי פרקש סיפרו: כשהגענו למקום ראינו את רוכב האופניים מוטל על הכביש בסמוך לאופניים כשהוא מעורפל הכרה עם חבלת ראש, הענקנו לו טיפול ראשוני , קיבועים ועצירת דימומים והעלנו אותו במהירות לאמבולנס להמשך פינוי לבית החולים.

צילום: דוברות הצלה פתח תקווה.

חובש בכיר ביחידת האופנועים בהצלה אליהו לוינשטיין שהגיע ראשון למקום סיפר: "כשהגעתי למקום מצאתי רוכב אופניים כבן 60 כשהוא שוכב על הכביש מחוסר הכרה, וסובל מחבלת ראש קשה שנגרמה לאחר שככה"נ שהחליק. יחד עם הפראמדיקים הענקתי לו טיפול רפואי ראשוני הכולל קיבוע וחבישות, והוא פונה במצב קשה לחדר טראומה בבית החולים בלינסון בפתח תקווה."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: