תגובות

‏מחאת הנכים: המפגינים חסמו את מסילת הרכבת מצפון לזכרון יעקב – תנועת הרכבות הופסקה

ברגעים אלו פעילי קבוצת "הנכים הופכים לפנתרים" חסמו את נסיעתה של רכבת ישראל מצפון לזכרון יעקב לשני הכיוונים בהמשך למחאה של הנכים. תנועת הרכבות בין חיפה לבנימינה הופסקה למשך כשעה.

"הבטחנו להמשיך בפעולות מחאה ופגיעה אנושה לכלכלת ישראל וכך נמשיך לעשות עד ליישום חוק הנכים במלואו כדברו וכלשונו, אמר אייל כהן מוביל מאבק הנכים וקבוצת "הנכים הופכים לפנתרים.


עוד הוסיף כי "אם לא נקבל תגובה מהירה נגרום לנזק כלכלי לקופת האוצר ונשבש את החיים במדינה, היום הגענו לצומת הבונים כהמשך למחאה שאנו מקיימים, נמשיך להפעיל ולהוביל את מחאת הנכים עד לקבלת כל הכספים והדרישות שעלו בשולחן הדיונים עם האוצר, הרווחה, והביטוח לאומי."

מדוברות קבוצות מאבק הנכים נמסר: "אנו ערוכים לכל תרחיש שיגיע, נמשיך להאבק על זכותנו לקבל את כל הזכויות של הנכים והחובות של ממשלת ישראל והאוצר לציבור יקר זה."

קרדיט צילומים: דוברות קבוצת מאבק הנכים ואתר ביקורת בונה.

מרכבת ישראל נמסר: "בשל הפגנת ארגוני הנכים המתקיימת במפגש כביש מסילה הסמוך לעתלית, הופסקה תנועת הרכבות בקטע המסילה שבין חיפה חוף הכרמל ובנימינה, וחלים שינויים ועיכובים בתנועת הרכבות. לפי שעה ובאופן זמני, רכבות מצפון יסתיימו בתחנת חיפה חוף הכרמל, ורכבות מדרום יסתיימו בתחנת בנימינה.
כמו כן ייתכנו עיכובים בכלל רשת הרכבות בעקבות האירוע. לנוסעים מומלץ להיעזר בשירותי תחבורה ציבורית חלופית הממוקמים בסמוך לתחנות חיפה חוף הכרמל, או מרכזית המפרץ.
היסעים הוזמנו לתחנות חיפה חוף הכרמל ובנימינה. צוותי רכבת ישראל ומשטרה נמצאים במקום."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: