ילד בן 8 נהרג ושבעה נפצעו בינוני וקל בתאונה בכביש 38 סמוך לשָׂרִיגִים

צוותי רפואה ביצעו החייאה על ילד כבן 8 שנהרג ולשבעה נפגעים נוספים במצב קל בתאונה בכביש 38 סמוך לישוב שָׂרִיגִים.

בשעה 17:30 התקבל דיווח על תאונה קשה בכביש 38 סמוך לישוב שָׂרִיגִים. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה בסיוע כוח רפואה של צה"ל קבעו את מותו של ילד בן 8 ופינו במסוק ובאמבולנסים של מד"א 7 נפגעים לבי"ח הדסה עין כרם, בהם 3 בינוני, גבר בן 30 עם חבלות גפיים ו-2 ילדים בני 9 ו-6 עם חבלות בפלג גופם העליון ו- 4 קל.


בוחני תאונות הדרכים של משטרת ישראל החלו בחקירת האירוע.

שמו של הילד שנהרג, חיים אלישע פרידמן ז"ל מחסידות באיאן בביתר, היה בדרכו חזרה עם משפחתו, מהים ביום שישי לביתם בביתר.

הלוויתו תצא הלילה בשעה 12:30 מבית ההלוויות 'שמגר' אל עבר הר המנוחות שם ייטמן.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.


חובש בכיר במד"א קובי לייזרוביץ סיפר: מדובר בתאונה קשה בין 2 כלי רכב. הילד שנפגע באורח אנוש היה במושב האחורי של אחד מכלי רכב, חילצנו אותו כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה, הפציעה שלו הייתה קשה מאוד ולאחר בדיקות רפואיות וטיפול בשטח נאלצנו לקבוע את מותו. חלק מהפצועים הנוספים התהלכו בזירה וחלק חולצו מהרכבים ע"י כוחות החירום. הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני בשטח והם פונו במסוק צבאי שנחת במקום ובאמבולנסים של מד"א לבית החולים כשמצבם בינוני וקל."

דוד לף ראש סניף איחוד הצלה בבית שמש מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. הענקנו בזירה סיוע ראשוני לילד כבן 8 שנפצע אנושות ולחמישה נפגעים נוספים במצב קל. צוותי כיבוי פעלו בזירה עקב אופי התאונה".

צילום: יוסי – חדשות כל העולם.

אברהם קאפ מפקד זק״א בית שמש שטיפל בזירה: ״מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב, כשהגענו למקום ראינו את שני הרכבים מרוסקים מעוצמת ההתנגשות, ילד כבן 8 חולץ מאחד הרכבים כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, לצערי פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א בית שמש מטפלים בכבוד המת בזירה הקשה.״


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: