הקטל בכבישים: רוכב אופנוע בן 36 נהרג בתאונה בנחשונים

צעיר בן 36 שרכב על אופנוע נהרג כתוצאה מתאונה עצמית באזור התעשייה תעשיון חצב שבסמוך לנחשונים.

בשעה 08:51 התקבל דיווח על תאונה עם מעורבות רוכב אופנוע בתעשיון חצב סמוך לנחשונים. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה בגבר בן 36 ולאחר זמן קצר נאלצו לקבוע את מותו.


חקירת המקרה מתבצעת ע"י בוחני התנועה של המשטרה.

חובשי הצלה יעקב שטמר וניסן הילברון סיפרו: "כשהגענו למקום ביצענו פעולות החייאה לצעיר רוכב אופנוע שנפגע במצב אנוש. לצוות של מגן דוד אדום שהגיע למקום לא נותר אלא לקבוע את מותו.

צילום: דוברות איחוד הצלה.


פראמדיק מד"א עומר חזן וחובש בכיר במד"א אלי פכטר סיפרו: "רוכב האופנוע שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה וסובל מחבלת ראש מדממת קשה. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני במקום התאונה וביצענו בו פעולות החייאה אבל הפציעה שלו הייתה קשה מאוד ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו."

דב רובין חובש באיחוד הצלה סיפר: "לדברי עוברי אורח רוכב האופנוע החליק ובעקבות כך נחבל קשות בראשו. ביצענו בו פעולות החייאה בזירה אך למרבה הצער נקבע מותו בתום מאמצי ההחייאה בזירה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

צילום: דוברות הצלה אלעד.

אהרון זילברמן מתנדב זק״א מרחב שרון שטיפל בזירה: ״מדובר בתאונה עם מעורבות רוכב אופנוע ורכב פרטי, כשהגענו למקום רוכב האופנוע צעיר כבן 30 שכב על הכביש מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, צוותי מד״א ביצעו פעולות החייאה ממושכות שבסופן נאלצו לאשר את מותו במקום, מתנדבי זק״א מרחב שרון טיפלו בכבוד המת ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה.״

צילום: דוברות זק״א.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: