אריה דרעי: "ממשלת מדושני העונג של בנט לפיד וליברמן אישרה את 'התקציב הלבן'"

"ממשלת מדושני העונג של בנט לפיד וליברמן אישרה את "התקציב הלבן" – כשליברמן מסתובב אל תוך הלילה במסדרונות הממשלה עם כוס יין לבן ורומס בדרך את האנשים החלשים בחברה".

מדברי יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי בישיבת סיעת ש"ס:


"היום ממשלת מדושני העונג של בנט לפיד וליברמן אישרה את ״התקציב הלבן״

כששר האוצר ליברמן מסתובב אל תוך הלילה במסדרונות הממשלה עם כוס יין לבן ורומס בדרך את האנשים החלשים ביותר בחברה,

את נוסעי התחבורה הציבורית בפריפריה, את הקשישים והחולים שנזקקים לביקור רופא, ואת המשפחות ברוכות הילדים שלא יהיה להם לחם להביא הביתה בגלל הגזרות החדשות.

ממשלת מדושני העונג הם חזקים על חלשים בגלל זה הם מטילים מס על משפחות ברוכות ילדים שקונות לכבוד שבת שתייה מתוקה, במקום להטיל מס על שתייה שמזיקה הרבה יותר כמו וויסקי וודקה יקרה יין לבן.

המכנה המשותף לכל הגזרות והעלאת המיסים הם שמי שישלם את המחיר שלהם הם השכבות החלשות ואנשים שאין להם. הם מעלים את מחירי החשמל, מחירי התחבורה הציבורית, הלחם, מטילים מס על ביקור רופא, על שתיה מתוקה ועל מוצרים חד פעמיים. הם פוגעים גם בחקלאים במקום לקחת מאלה שיש להם ולהטיל מס עזבון, מיסוי על מוצרי יוקרה, ומס על רווחי העתק של חברות הענק.


ולא רק זה, עכשיו הממשלה רוצה שאנחנו אנשי הפריפריה גם נשלם להם על הזכות להיכנס למדינת תל אביב שלהם.

זו ממשלה שמונתקת מהעם ותקציב נגד העם.

זה התקציב הכי אנטי חברתי שעבר כבר שנים ארוכות.

רק אדם כמו בנט שמסוגל להתנתק מהמצביעים שלו ומכל ההבטחות שלו בלי להסתכל לאחור יכול לעמוד בראשות ממשלה שמעבירה תקציב כזה מנותק מעם ישראל ומהצרכים שלו.

הממשלה הזאת מחריבה היום את ההישגים הגדולים שהבאנו לפריפריה בכל השנים האחרונות,

את תוכנית הבטחון התזונתי שדאגה למצרכי מזון לאנשים החלשים ביותר בחברה, את הוזלת מחירי החשמל, את ההנחה בתחבורה הציבורית בפריפריה ואת ההשקעה הגדולה בפריפריה ובעידוד הצמיחה והפיתוח שם.

נפעל בכל כוחנו לסכל את התקציב ואני מתחייב שגם אם חלילה הגזרות האלו יעברו אנחנו נבטל אותם ביום הראשון כשנחזור לשלטון."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: