קשישה כבת 90 נפגעה מרכב בתל אביב – מצבה קשה

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני להולכת רגל שנפגעה מרכב ברחוב בן צבי בתל אביב.

בשעה 12:34 התקבל דיווח על הולכת רגל שנפגעה מרכב בדרך בן צבי בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח איכילוב אישה כבת 90 במצב קשה עם חבלת ראש.


חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א מאיר אביבי סיפר: "הולכת הרגל שכבה על הכביש כשהיא מעורפלת הכרה וסובלת מחבלת ראש קשה לאחר שנפגעה מרכב. הענקנו לה טיפול רפואי מתקדם שכלל קיבועים, חבישות ומתן תרופות ופינינו אותה לבית החולים כשמצבה קשה."

צילום: תיעוד מבצעי איחוד הצלה.

אבי לוי חובש באיחוד הצלה מסר: "מדובר בהולכת רגל כבת 85 שנפגעה מרכב כשחצתה את הכביש. הענקנו לה סיוע ראשוני בזירת התאונה ומצבה מוגדר קשה".


אריה גולדברג חובש נוסף של איחוד הצלה הוסיף: "לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו לה בזירה היא פונתה למרכז הרפואי איכילוב כשהיא סובלת מחבלות ופציעות בראשה ובפלג גופה העליון".

חובשי הצלה מנחם אנגלנדר ועמנואל מאירי סיפרו: "כשהגענו למקום הכווינו אותנו להולכת רגל כבת 90 ששכבה על הכביש מעורפלת הכרה, עם חבלת ראש שנגרמה לאחר שנפגעה מרכב.
יחד עם הפראמדיקים הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני הכולל קיבוע, והיא פונתה במצב קשה להמשך טיפול רפואי בחדר טראומה בבית החולים איכילוב בעיר".

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: