ראש האופוזיציה נתניהו: "הממשלה בזבזה זמן יקר בהבאת החיסון השלישי, קורא לכולם להתחסן מייד"

ראש הממשלה לשעבר וראש האופוזיציה נתניהו קורא לכולם ללכת ולהתחסן מייד בחיסון השלישי:

״סוף סוף אחרי 6 שבועות שאני קורא לממשלה הרעה הזאת להביא את החיסון השלישי אליכם אזרחי ישראל, היא נזכרה לעשות זאת. אני אמרתי להם: החיסון השני – פג תוקפו. הוא מפסיק להיות אפקטיבי. צריך לתת חיזוק, חיסון שלישי.


קנינו את החיסון השלישי, מיליוני חיסונים. שילמנו עבורם – הם מחכים באירופה וצריך להביא אותם לישראל.

במשך שישה שבועות הם לא עשו כלום. ההדבקה בישראל עלתה מ-0 נדבקים ביום ללמעלה מ-2000 ביום. ירדנו בדירוג המדינות המוצלחות במאבק בקורונה מאחד המקומות הראשונים למקום ה-17. אז עכשיו הם נזכרו. איזה מחדל. זה עלה בחיים, זה עלה בחולים קשים, זה מיותר.

אבל עכשיו מה שצריך לעשות זה שכולם ילכו להתחסן – זאת הדרך היחידה למנוע את המשך התפשטות המחלה, לשמור על הבריאות ועל הכלכלה שלנו פתוחה. אז תעשו את מה שאני הולך לעשות ותלכו להתחסן״.

הערב הגיע נתניהו לדימונה ואמר: "עברו 6 שבועות מאז שעזבנו את הממשלה. השארנו את המדינה עם כמעט 0 נדבקים ביום והיום יש מעל 2000. במשך 6 שבועות אני קורא להביא את החיסון השלישי. הזמנתי את החיסונים הללו כראש ממשלה ושילמנו עבורם. 6 שבועות אני אומר – רבונו של עולם, תביאו את החיסונים כי שום דבר אחר לא יעצור את המחלה. הם חיכו וחיכו ואנחנו משלמים מחיר יקר. סוף סוף, באיחור, הממשלה החליטה לעשות זאת. מוטב מאוחר מאף פעם. לכו להתחסן, זה הדבר היחיד ששומר על הבריאות, ששומר על החיים ושישמור על הכלכלה שלנו פתוחה."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: