תגובות

רגע מרגש במליאת הכנסת: יו"ר הכנסת בירך את משפחתו של חייל בודד שנהרג – הח"כים מחאו כפיים

רגע מרגש במיוחד נרשם במליאת הכנסת כאשר יו"ר הכנסת מיקי לוי בירך במליאת הכנסת את משפחתו של חלל צה"ל מקס שטיינברג, חייל גולני בודד שנהרג במבצע צוק איתן, ונכחה ביציע. "בשם הכנסת ובשם העם בישראל אני מצדיע לכם ושולח חיבוק חם, מי ייתן לא תדעו עוד צער", אמר יו"ר הכנסת בקול חנוק מדמעות.

חה"כ סעיד אלחרומי ממפלגת רע"מ, המשיך לשבת בהפגנתיות במליאת הכנסת בעת שכל חברי הכנסת, נעמדו להוקיר את זכרו של חלל צה"ל מקס-דונלד שטיינברג הי"ד, אשר בני משפחתו, תושבי ארה"ב, הגיעו למליאת הכנסת לציון זכרו.


ח"כ אבי מעוז יו"ר מפלגת נעם וחבר סיעת הציונות הדתית הגיב לאירוע: "בושה לקואליציה שאלה חבריה, אני מצפה לגינוי נחרץ מצד רה"מ ויו"ר הכנסת, על הביזיון והבושה הללו לקואליציה, לכנסת ישראל, לחיילי צה"ל ולמדינת ישראל. אלו פניה המכוערים של ממשלת בנט, פניה המכוערים של הממשלה הזו וחבריה. הממשלה הזו חייבת ליפול, וכך נעשה."

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן מסר בתגובה: "מקומם של תומכי טרור בכלא, לא בכנסת ישראל. אני מתפלא איך בכנסת ישראל, במדינת היהודים יושבים אנטישמים שתומכים במחבלים ומהללים את הטרור הפלסטיני, אבל זוכים מבנט ולפיד ליחס מפנק. בושה".

מקס דונלד, חייל גולני, שירת כחייל בודד, נפל בקרב בשוג'אעייה במהלך מבצע "צוק איתן". מקס היה בן עשרים וארבע בנפלו. הוא הובא למנוחת עולמים בבית העלמין הצבאי בהר הרצל, ירושלים. הותיר הורים, אח ואחות.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: