ים של אושר: מרים חויטיקה בת ה-90 לא יצאה מביתה כבר 5 שנים עד אמש

מרים חויטיקה בת ה-90 לא יצאה מביתה בראשון לציון כבר 5 שנים.

לאחרונה פנה מכר קרוב למשפחה שביקש להישאר אנונימי לראש העיר ראשון לציון מר רז קינסטליך ולגברת מיכל שוורץ מנהלת האגף לאזרחים ותיקים בראשון לציון, בבקשה לסיוע להוציא אותה מביתה להתאווררות. הבקשה הועברה לראש סניף איחוד הצלה בראשון לציון שלומי בן עמי שנרתם מיד למשימה.


כך אמש הגיעו 4 מתנדבים של איחוד הצלה לביתה של הגברת חויטיקה, הורידו אותה מביתה על גבי כיסא מיוחד במדרגות ביתה והסיעו אותה באמבולנס איחוד הצלה לחוף הים.

מיטל נכדתה של חויטיקה מספרת: "וואו, מה שעשיתם עבור סבתי אמש היה כל כך מרגש. לאחר שנים רבות שלא יצאה מביתה, לקחתם אותה בכבוד, יחס אישי וחמלה גדולה לחוף הים בראשון לציון. היא כל כך זרחה מאושר ושמחה, אכלנו גלידה ביחד והעברנו מספר שעות של אושר צרוף יחד. אני מבקשת להודות לראש העיר מר רז קינסטליך, ולגברת מיכל שוורץ מנהלת האגף לאזרחים ותיקים שאף העניקה זר פרחים לסבתי. כמובן למתנדבי איחוד הצלה שעשו הכל כדי שנוכל לחוות את האושר הגדול הזה! תודה רבה, בשמי, בשם ילדיה, נכדיה וניניה של סבתי."

שלומי בן עמי ראש סניף ראשון לציון באיחוד הצלה סיפר: "מיד כשקיבלנו את הבקשה התחלנו להתארגן וכך נקבע התאריך המיועד. זו הייתה חוויה גדולה והתרגשות גדולה עבורנו. שליחות גדולה עבורנו לסייע לתושבי העיר ככל שנוכל, אני מודה למתנדבים אורן רוספשה, מוטי חלבי, דימטרי קברטובסקי שעזבו את עיסוקיהם והתפנו למשימה חשובה זו".


צילום: פרטי.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: