תגובות

כינרת: גבר בן 35 מנוף הגליל טבע למוות בחוף גנים

צוותי רפואה ביצעו פעולות החייאה בגבר כבן 35 לאחר שטבע בכינרת.

בשעה 11:22 התקבל דיווח על גבר שנמשה מהמים לאחר שטבע סמוך לחוף גנים בכינרת. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו תוך פעולות החייאה לבי"ח פוריה, תושב נוף הגליל כבן 35, במצב אנוש. למרבה הצער בבית חולים נקבע מותו.


במשטרה בודקים את נסיבות המקרה.

מהרכז הרפואי פדה-פוריה נמסר: צעיר בן 35, תושב נוף הגליל, הועבר על ידי מד"א במצב אנוש ותוך כדי החייאה, למלר"ד המרכז הרפואי לאחר שטבע סמוך לחוף גנים בכנרת. נסיונות ההחיאה לא צלחו והרופאים נאלצו לקבוע את מותו. אנו משתתפים בצערה הכבד של המשפחה.

ישראל מאיר בוסקילה חובש איחוד הצלה סיפר: "כשהגענו למקום הנפגע שכב על החוף, לדברי עוברי אורח הוא היה מספר דקות מתחת למים והמצילים משו אותו החוצה. ביצענו בו פעולות החייאה וכאשר הגיעה ניידת טיפול נמרץ למקום הוא פונה תוך כדי החייאה לבית החולים כאשר מצבו מוגדר קשה".

צילום: דוברות מד"א.


צוות סירת הים-בולנס של מד"א, דן קרן, ערן עבו ומוחמד ג'בארה שהגיעו בתוך דקות ספורות מתוך הכנרת לחוף גנים סיפרו: "קיבלנו את הדיווח מהמוקד על הגבר שנמשה מהים מחוסר הכרה, שהוזנקו כונני מד"א וניידת טיפול נמרץ ומבצעים במקום פעולות החייאה. בעזרת הסירה המיוחדת שלא צריכה עגינה במזח ויכולה ממש להגיע לקו החוף הגענו אליו בתוך דקות בודדות מתוך הכנרת עצמה ומיד התחלנו בטיפול רפואי מתקדם שכלל הנשמות, עיסויים ומתן תרופות. יחד עם צוות הניידת טיפול נמרץ המשכנו את הטיפול הרפואי ופינינו אותו תוך כדי המשך ביצוע פעולות החייאה לבי"ח."

צילום: דוברות איחוד הצלה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: