לפנות בוקר סוכל ניסיון פגיעה בתושב אשדוד – 6 חשודים נעצרו לחקירה

היחידה המרכזית במרחב לכיש של המחוז הדרומי, ממשיכה את מאבקה בפשיעה אלימה ובכנופיות הפשיעה הפועלות בגזרת המרחב, תוך ניהול מאבקים שלא פעם פוגעים בביטחון הציבור ובחיי השגרה.

הלילה, בלשי הימ"ר שהיו בפעילות מבצעית סמויה, עצרו 6 חשודים, 3 מהם תושבי חוץ, בזמן שעפ"י החשד היו בדרכם לניסיון פגיעה בתושב אשדוד, ורגע לפני שהצליחו עפ"י החשד לממש את כוונותיהם.


בחיפוש שנערך ברכב בו נעצרו החשודים, נתפסו כלי תקיפה, בהם סכין ואלות.

במהלך המעצרים, אחד החשודים שתקף באלימות קשה את אחד השוטרים (פונה לקבלת טיפול רפואי), נפצע ככל הנראה מירי שבוצע ע"י השוטר, והוא פונה לבית החולים במצב קל- בינוני, לאחר שנמלט מהמקום, שם נעצר.

5 החשודים הנוספים, הובאו לחקירה בימ"ר לכיש בחשד לעבירות המיוחסות להם, והם יובאו בהמשך היום בפני בית המשפט בבקשה להאריך את מעצרם.

"המעצרים הלילה, הנם תוצר של פעילות ממוקדת אותה מבצע הימ"ר נגד כנופיות פשיעה, והמשך ישיר של מעצרים קודמים בגין עבירות פשע דומות שבוצעו בעת האחרונה", ציינו במשטרה והוסיפו: "משטרת ישראל תמשיך לפעול בכל האמצעים והכלים העומדים לרשותה, על מנת לסכל את אותן כוונות ועבירות מסוג פשע, ותפעל להביא את החשודים לדין על מנת להבטיח את שלומו וביטחונו של הציבור בכל זמן ובכל מקום."

(קרדיט: דוברות המשטרה)אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: