תגובות

חשד לרצח באשדוד: גבר כבן 60 אותר חבול וללא רוח חיים בפארק ציבורי – 3 חשודים נעצרו

חשד לרצח של גבר כבן 60 בפארק ציבורי באזור חיים חורי באשדוד. כוחות המשטרה שהגיעו למקום, עצרו לחקירה 3 חשודים במעורבות באירוע.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

כוחות חירום והצלה באשדוד הוזעקו סמוך לשעה 9:00 לפארק ציבורי, בעקבות דיווח על אירוע אלימות, שם איתרו אדם כשעל גופו סימני אלימות קשים.בתום מאמצי החייאה של שוטרת שהגיעה ראשונה למקום ובהמשך ע"י מד"א, נקבע מותו של הקורבן, גבר כבן 60 תושב אשדוד.


שוטרים נוספים שהגיעו לזירה, איתרו ועצרו לחקירה 3 חשודים, בני 30-50 תושבי אשדוד, במעורבות ברצח.

מפקד מרחב לכיש, ניצב משנה ברק מרדכי שהגיע לזירה, ביצע הערכת מצב שבסיומה החליט להטיל את החקירה על היחידה המרכזית של מרחב לכיש.

דברי סינק של סנ"צ אילן שושן, מפקד תחנת אשדוד. קרדיט: דוברות המשטרה.

חובש בכיר במד"א יהודה שושנה סיפר: "כשהגענו אל הפארק ראינו את הגבר שוכב מחוסר הכרה בסמוך לספסלים עם סימני אלימות קשים בגופו. הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה אבל הפציעה שלו הייתה אנושה ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו במקום."

שמוליק פולק חובש באיחוד הצלה מסר: "מדובר בגבר כבן 50 שאותר ע"י עוברי אורח כשהוא חבול בראשו וללא רוח חיים. לאחר נסיונות החייאה צוות טיפול נמרץ נאלצו לקבוע את מותו בזירת האירוע. עקב אופי האירוע טופלו מספר נפגעי חרדה ע"י צוותי יחידת חוס"ן – היחידה לעזרה ראשונה נפשית של איחוד הצלה".קרדיט: דוברות המשטרה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: