ילדה בת 4 נשרפה למוות בכפר ג'יב סמוך לירושלים

לפני זמן קצר התקבל דיווח על ילדה שנלכדה ברכב שהחל לבעור, בעת ששהתה בתוכו, סמוך לכפר גי׳ב בסמיך לגבעת זאב צפונית לירושלים . פראמדיקים של מד"א דיווחו על ילדה כבת 4 עם כוויות וללא סימני חיים, וקבעו את מותה במקום.

חובשי רפואת חרום במד״א, משה בלך ואיציק גולדפרב סיפרו: ״כשהגענו למקום ראינו רכב בוער, ובתוכו ילדה שככל הנראה נלכדה בתוכו, בעת שחנה. מיד בתום פעולות הכיבוי של מכבי האש, ביצענו בדיקות רפואיות לילדה כבת 4, שסבלה מכוויות. היא הייתה ללא סימני חיים, ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה. במקביל, טיפלנו בבני משפחה שלקו בחרדה״.


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

מבדיקה של צוותי הכיבוי במקום נמסר כי מדובר ככה"נ ברכב שינה בצמוד למבנה ויתכן והיה נטוש,הרכב בער ובתוכו נמצאה גופת קטין.


לאחר שלוחמי האש השתלטו על הדליקה שפרצה ברכב הנטוש סמוך לגבעון החדשה בוא נמצאה גופת פעוטה, הוקם צוות חקירה מיוחד לצורך בדיקת נסיבות פרוץ הדליקה,לאחר תחקור ראשוני נמסר כי מספר ילדים שיחקו בחצר,מסיבה לא ברורה השיגו מצית והחלו לשחק באש תוך הבערת מס' קרטונים ברכב,בשלב מסויים האש אחזה בחלקי הרכב שהתלקח במהירות תוך כדי שהיא ישובה בתוכו כששאר הילדים זועקים לה להימלט,אך למרבה הצער ללא הועיל.

צילום: דוברות כב"ה מחוז יו"ש.

חיים ווינגרטן, ראש אג״מ זק״א: ״הגעתי במהירות לזירה, ראיתי רכב העולה בלהבות כשההורים לצד הרכב זועקים לעזרה, כוחות הכיבוי שהגיעו במהירות עשו מאמצים כדי להשתלט על האש העזה, אך למרבה הצער הילדה כבת 4 שהיתה בתוך הרכב לא שרדה ונשרפה למוות, צוותי מד״א נאלצו לאשר את מותה במקום, מתנדבי זק״א ירושלים מטפלים בגופת הילדה בזירה הקשה.״

צילום: זק״א


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: