תגובות

הרצליה: פועל נהרג בקריסת מבנה – סריקות אחרי לכודים

המשטרה פתחה בחקירה לפני זמן קצר עם קבלת דיווח על קריסת גג בבית ברח' רוחמה בהרצליה. עפ"י גורמי רפואה, נאלצו לקבוע במקום את מותו של פועל הן 28. שוטרים וצוותי חילוץ במקום סורקים אחר לכודים נוספים, לצד בחינת נסיבות האירוע.


ההרוג: שאדי אגבריה, 28 מאום אל פאחם.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

מכבאות והצלה נמסר: "קורה של חצי טון נפלה על פועל שעבד בבית פרטי בהרצליה שבו נערכו שיפוצים. צוותי חילוץ של כיבוי אש מתחנת הרצליה בפיקודו של להב נועם עוזרי פועלים במקום. הפועל נהרג. "

דברי מפקד המשמרת להב נועם עוזרי.


החובשים של מד"א מוחמד יאסין ובנצי הימל סיפרו: "כשהגענו לרחוב הובילו אותנו לתוך חצר הבית שהיה בשלבי הריסה. הפועל נלכד מחוסר הכרה מתחת לתקרה שקרסה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

צילום: דוברות כבאות והצלה.

צוות אמבולנס הצלה בנצי הימל ושמעון חזן סיפרו: "כשהגענו למקום הכווינו אותנו לפועל כבן 30 ששכב מחוסר הכרה לאחר שנלכד תחת תקרה שקרסה. למרבה הצער, עקב אופי הפציעות הקשות, נאלצו הפראמדיקים לקבוע את מותו במקום״.

צילום: דוברות ארגון הצלה.

נתנאל פרייטט חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בפועל שנהרג לאחר שלדברי הפועלים במקום קורת בטון כבדה נפלה עליו במבנה מגורים בו מתבצעות עבודות שיפוצים. למרבה הצער נקבע מותו בזירה עקב אופי האירוע".צילום: תיעוד מבצעי איחוד הצלה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: