צ׳ולנט, פיצות ושתיה: עיריית רחובות יוצאת במבצע חיסונים לבני נוער חרדי מגיל 12 ומעלה

מחר, חמישי 8.7, יוצאות המחלקה לחינוך חרדי וקופות החולים בשיתוף פעולה על מנת להגדיל את היקף החיסונים בקרב האוכלוסיה החרדית.
מחר ייערך ערב חיסונים מיוחד בקופ״ח כללית וקופ״ח מאוחדת.
קופ״ח כללית תערוך חיסונים במרפאת פנינת רחובות, רחוב מנוחה ונחלה 18 בבנין בית הרופאים, בשעות
18:00-22:00
קופ״ח מאוחדת תחסן במרפאה ברחוב בנימין 12 בין השעות 18:00-22:00 ללא תור.

על בני הנוער שמגיעים עצמאית להצטייד באישור חתום ע״י ההורים ובצילום תעודה מזהה של ההורה עם ספח שבו רשומ/ה הילדה, על בני הנוער שמגיעים בליווי הורה להצטייד בתעודה מזהה של ההורה עם ספח שבו רשומ/ה הילדה.

אחרי החיסון יחולקו שוברים לקבלת שי:
לבנים: צולנט ושתיה. ( שייאספו בתלמוד תורה הבאר, רחוב הרואה 19 )
לבנות:פיצות ושתיה. ( שייאספו בביס בית יעקב, רחוב נורדאו 14 )

ראש העיר, רחמים מלול: ״החיסון הוא הדרך היחידה להימנע מתחלואה קשה ולשמור על השגרה שלנו. משרד הבריאות ממליץ לחסן את בני הנוער וגם המומחים הרפואיים שהתייעצנו איתם תומכים בהמלצה זו- בואו נשמור על רחובות בריאה וירוקה, בני הנוער וכל מי שלא התחסן מוזמנים להגיע למתחם החיסונים״

מ״מ ראש העיר מחזיק תיק חינוך, זהר בלום: ״בואו להתחסן! אין דרך אחרת להילחם בקורונה. חשוב לעשות את זה למען בריאותכם ובריאות קרוביכם״

חבר המועצה הרב שלמה מונטג, מחזיק תיק החינוך החרדי: ״לאור קריאתם של גדולי ישראל ללכת ולהתחסן, אנו מבקשים לעודד את בני הנוער להתחסן בהקדם לכן יזמנו את מבצע החיסונים, אנו רוצים לשמור על ילדינו בריאים, בואו להתחסן. אני מודה לראש העיר רחמים מלול ולממלא מקומו זוהר בלום על התמיכה במיזם חשוב זה״.

מבצע החיסונים במרץ במגזר החרדי.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: