גופת הנער אור אלפה שנעדר מאמש נמצאה על חוף הים בחדרה

לאחר שעות ארוכות של חיפושים, נמצאה גופתו של הנער אור אלפה בן ה-17 שטבע אמש בחוף הים בחדרה לאחר ששחה במקום יחד עם חבריו. הגופה נמצאה בסמוך למקום בו טבע.

מדוברות המשטרה נמסר: "בהמשך לחיפושים אחר הנעדר מחדרה שנעלם בים אמש בחדרה, לפני זמן קצר אותרה גופה בחוף וכעת מוודאים את זהותה."

פראמדיק מד"א ויקי שמואל סיפר: "אתמול (א) בסביבות השעה 19:20 הזניקו אותנו לחוף הדייגים בחדרה ודיווחו לנו שראו נער בן 18 במצוקה בים ולאחר דקות בודדות הוא נעלם במים. הייתה לנו תקווה שימצאו אותו מהר ושנוכל להציל אותו ולאחר שעות של חיפושים, שוחררנו עם הניידת טיפול נמרץ מהמקום והסריקות נמשכו. הערב (ב) כעבור 24 שעות בדיוק, בשעה 19:31 הוזנקנו שוב לאותו החוף והפעם אזרח ששחה עם משפחתו בים, הבחין בצעיר מחוסר הכרה צף במים. האזרח משה אותו מהמים וכשהגענו ביצענו בו בדיקות רפואיות ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

פראמדיקית מד"א שובל גולן סיפרה: "הגענו אל החוף והובילו אותנו על הנער שהיה מחוסר הכרה לאחר שמשו אותו מהמים. ביצענו בו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא סימני חיים ולצערנו נאלצנו לקבוע את מותו במקום."

אור אלפה ז"ל.

כזכור, משטרת ישראל פתחה אתמול בחיפושים עם קבלת דיווח על תושב חדרה שנעלם בים סמוך לתחנת הכוח בחדרה. על פי הדיווח שלושה חברים בגילאי 17-18 נכנסו לים ורק שניים חזרו חזרה לחוף.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: